کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
انسان دوستی و هنر

انسان دوستی و هنر

نویسنده: ولادیسلاو زی من كو
مترجم: جلال علوی نیا
ناشر: محور
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 200
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1378 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مصور - رنگی

هنر بخشش همه می‌توانند انساندوست باشند. می‌توانید با کارهایی کوچک شروع کنید و به بزرگی برسید. می‌توانید با کارهای بزرگ شروع کنید و به بزرگی حیرت انگیزی برسید. نخستین گام در رسیدن به انسان دوستی واقعی، چارچوب‌بندی مسائل است. یکی از ارزشمندترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید، تعریف مسأله یا مشکل به گونه‌ای است که بتوان آن را سازماندهی کرد، به آن پرداخت و آن را حل کرد. انساندوستی مربوط به مردم می‌شود. اطمینان حاصل کنید که آن دسته از مردم را که می‌خواهید در طرح خود به آنها کمک کنید، مشخص کرده‌اید. مردم می‌خواهند به دیگران کمک کنند.

به همین سادگی. هیچ کس مایل نیست در طرحی که به درستی چارچوب‌بندی نشده است، کمکی ارائه دهد. یکی از قدرتمندترین کارهایی که می‌توانید در راستای اهداف انسان دوستانه‌ی خود انجام دهید، این است که به دیگران فرصت دهید تا در این کار مشارکت نمایند. کمک کنید تا این افراد بتوانند به افراد دیگر کمک کنند. تحولی که در هنگام کمک به دیگران در قلب آنها رخ می‌دهد، یکی از مهمترین کارهایی است که می‌توانید برای کمک به حفظ این سیاره انجام دهید. گام مهمی که باید در این مرحله برداشت این است، تا جایی که ممکن است فرصت کمک کردن را برای آنها قابل دسترس و شخصی کنید. 

در این كتاب انسان‌گرایی در هنر و واقع‌گرایی سوسیالیسم در هنر نقاشی روسی از منظر " ولادمیلاو زی‌من‌كو " شرح و بررسی می‌شود .كتاب متشكل از سه فصل است : جهان خرد هنر  و  سنت انسان‌دوستی و هنر  عناوین فصل‌های اول و دوم است . در این دو فصل، مولف اذعان می‌دارد : تجربه تاریخی نشان داده كه هنر راستین نه تنها همواره در جهت واقع‌گرایی تكامل یافته، بلكه در همه دوره‌ها و در همه سرزمین‌ها مبتنی بر سنت انسان‌دوستی بوده است .

فصل سوم با عنوان چند اصلاح هنری  به شرح برخی اصطلاحات و واژه‌های هنری اختصاص دارد .در این كتاب، افزون بر تصاویر سیاه و سفیدی كه در متن دو فصل اول آمده، در صفحات پایانی نیز به همراه واژه‌نامه و نمایه موضوعی تصاویری رنگی به چاپ رسیده است .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

انسان دوستی و هنر

  • ناشر: محور
  • کد کتاب: 87607 - 103/5
  • موجودی: در انبار
  • 300,000ریال

برچسب ها: ولادیسلاو زی من كو, جلال علوی نیا, زیبایی شناسی, فلسفه هنر, جامعه شناسی هنر, هنر, انسان دوستی, کتاب انسان دوستی و هنر