كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
انرژی درمانی با کریستال ها

انرژی درمانی با کریستال ها

نویسنده: کاترین بومن
مترجم: هاله گنجوی
ناشر: آشیانه کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 151
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

کتاب معراج بلورین به شما می گوید که چگونه می توان انرژی کیهانی را به سمت جسم مادی هدایت کرد تا نیروی شفابخش نهفته در آن فعال شده و موجب آگاهی روحی و معنوی شود .با بکارگیری راهنمایی های این شفابخش معنوی می توانید با خود برترتان ارتباط برقرار کرده ، بر احساسات منفی غلبه کنید ، افکار ناخواسته را از خود دور سازید و سرانجام وجود خود را به پیکری از نور مبدل نموده و مستعد خلاقیت نامحدود ، قدرت شفابخش و عشق بی قید و شرط شوید .منظور از کریستال ها کانی ها یا بلور های طبیعی است .از نظر پرانیک و انرژی درمانی قدرتمند ترین بلوری که ممکن است برای درمان استفاده شود کریستال کوارتزمی باشد .

کریستال قابلیت افزایش انرژی را دارند .یعنی می توانند با کاربرد آنها سطح انرژی حیات را در بدن افزایش داد و بدین طریق خستگی و بی رمقی که گاهی در اثر کمبود انرژی در بدن ایجاد می شود را جبران نمود.کریستال ها بلور های طبیعی هستند که در طول زمان در لایه های زیرین زمین تشکیل شده اند.کریستال کوارتز این قابلیت را دارد که همانند لیزر انرژی ساطع شده اند از خود را متمرکز نماید و بدین طریق نفوذ پذیری انرژی را در بدن افزایش دهد.

کریستال ها هم چنین به دلیل خاصیت پیزوالکتریک می توانند از خود میدان الکترونیکی ایجاد کنند.در اهرام مصر با استفاده از سنگ های کریستالی بزرگ میدان پیزوالکتریکی بسیار قوی را در اهرام ایجاد کرده اند .از کریستال ها در صنعت جهت دامنه اطلاعات و برنامه ریزی استفاده می شد.هارد کامپیوتر و بقیه وسایل که قابلیت برنامه ریزی و ذخیره سازی اطلاعات دارند از کریستال استفاده شده است.

در انرژی درمانی نیز از کریستال ها برای ذخیره انرژی و برنامه ریزی استفاده می شود.معمولا در افراد علاقمند به کریستال ها و سنگ های زینتی می باشند. قدرت و توانایی های کریستال بسیار زیاد است می توان در درمان یا در زندگی روزمره از آهنها استفاده شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

انرژی درمانی با کریستال ها

  • 0ریال

برچسب ها: کاترین بومن, هاله گنجوی, فرا روانشناسی, فرادرمانی, سنگ درمانی, کریستال درمانی, کتاب انرژی درمانی با کریستال ها