کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
اندیشه های متی

اندیشه های متی

نویسنده: برتولت برشت
مترجم: بهرام حبیبی
ناشر: تیر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 119
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1357 - دوره چاپ: 1 

کمیاب - کیفیت : در حد نو ~ نو

 

مروری بر کتاب

در این کتاب قصه ای است راجع به مرد افسرده ای که معتقد است که زندگی بی معناست و همه اش نق می زند که می خواهد خودکشی کند.یکی از دوستانش می گوید: خب برو خودت را بکش! چرا فقط حرفش را می زنی؟ اما یک روز جنگ می شود و دشمن شهر را بمباران می کند.

از قضا یک بمب به خانه همسایه اش می افتد. او با سر و روی خاک آلود از خانه بیرون می جهد. و ناگهان با سیل مردم روبرو می شود که با تمام وجود می کوشند تا آسیب دیدگان را نجات دهند. او هم آستین هایش را بالا می زند و با اراده ای مصمم به کمک آنها می شتابد.

قتل انواع گوناگون دارد . می شود با چاقو شکم کسی را پاره کرد یا نانش را برید یا بیماریش را علاج نکرد . می توان کسی را در دخمه ای جا داد و یا تا حد مرگ به کار کشید . ممکن است کسانی را هم به خودکشی مجبور کنند یا به جنگ بفرستند و از این قبیل . فقط بعضی از این نوع قتل ها در کشور ما ممنوع است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اندیشه های متی

  • ناشر: تیر
  • کد کتاب: 98092 - 1/2
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: برتولت برشت, بهرام حبیبی, داستان های آلمانی, مقالات ادبی, مسیحیت, داستان های فلسفی, کتاب های نایاب, کتاب اندیشه های متی