كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
اندرزهای کوچک زندگی  ۲

اندرزهای کوچک زندگی 

نویسنده: شبنم خوشبخت - رعنا بابا خانلو
ناشر: کتاب آوند دانش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 220
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 

 

مروری بر کتاب 

نکته هایی ماندگار برای یک زندگی بهتر

زندگی یک روند است . تمام کارهای ما در جهت پیشرفت و ترقی انجام می گیرد. انسان ناپخته هم در این روند ، پخته و کار آزموده می گردد . من به همان اندازه که تجربه کسب می کنم ، بیشتر می آموزم ، بیشتر تعمق می کنم و در این هنگام اغلب با خود فکر می کنم که یافته های من چه فوایدی ممکن است برای پسرم ادم داشته باشد.

چند سال پیش هنگامی که آدم قصد داشت به دانشگاه برود صورنی از پندها و اندرزها برای او نوشتم . در آن زمان فکر می کردم همان مجموعه ای جامع و کامل است. اما پس از گذشت چند روز مواردی دیگر به نظرم رسید که مایل بودم به ان اضافه شود. مسایل بسیار مهمی را فراموش کرده بودم ، مانند:

« سعی کن تو اولین کسی نباشی که رسم و روسومات فامیلی را زیر پا می گذلری» یا« در همان اولین نگاه بی نیروی عشق ایمان بیاور» . و یا مسایل عملی و سودمندی مانند:« بطور مستمر آمپول ضد آنفولو آنزا بزن». 
و یا « هنگامی که یک فنجان قهوه بین زانوهایت گذاشته ای رانندگی نکن.» واضح بود که تنها یک کار می توانستم بکنم و آنهم تهیه یک مجموعه دیگر بود.
این کار به مدت دو سال به طول انجامید. روزی که این کتاب به دست آدم رسید با من تماس گرفت و گفت :« پدر، این مجموعه جدید فو ق العاده است. فکر می نک مفید تر از اولی باشد.»
پرسیدم:ـ یعنی فکر می کنی من هر دو سال یک بار باید در حال نوشتن کتابی با عنوان « اندرزهای کوچک زندگی» باشم؟ « گفت، بله، البته» و من فکر میکنمک کتاب دوم چیزی کم ندارد با دلخوری گفتم :« ببینم چه می توانم بکنم.»

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اندرزهای کوچک زندگی ۲

  • 200,000ریال
  • 160,000ریال

برچسب ها: شبنم خوشبخت, رعنا بابا خانلو, داستان های عرفانی, عرفان غرب, عرفان شرق, کلمات قصار, کتاب اندرزهای کوچک زندگی