کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
اندازه گیری چربی بدن

اندازه گیری چربی بدن

نویسنده: وحید مقدم - امیر مقدم
ناشر: نشر ورزش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 117
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

کتاب در پنج فصل می‌کوشد تا محتوای «فعالیت جسمانی»،«ترکیب بدنی»،«چربی بدن»،«تعیین وزن مطلوب» و«قوانین ده‌گانه کنترل وزن» با مضامین گوناگونی مانند «انواع فعالیت جسمانی»، «بیماری‌های فقر حرکتی»،«عوامل موثر بر ترکیب بدن»،«اندازه‌گیری ضخامت پوستی» و «آزمون اندازه‌گیری» را بیان کند.

تاثیر یک رژیم غذایی مناسب یا تمرینات ورزشی مفید تنها زمانی قابل پیشگیری است که اطلاعات کافی از شاخصه‌های مورد استفاده در تعیین چربی و وضعیت جسمانی خود داشته باشیم. تجمع چربی در مردان در قسمت شکم است و تجمع چربی در زنان در قسمت لگن و ران است.

میزان چربی ضروری برای بدن در مردان 17ـ15 درصد کل وزن بدن است و میزان چربی ضروری برای بدن در زنان 25 درصد کل وزن بدن است.

یکی از عوامل اصلی و مهم یک برنامه ورزشی، ارزیابی فرد در طول اجرای برنامه تمرینی است. با این ارزیابی میتواند اطلاعات مفیدی درباره اثرات برنامه تمرینی یا شدت و مدت آن در اختیار ورزشکار یا مربی قرار گیرد.بی توجهی به این مهم میتواند در برخی از موارد مشکلات جسمی و روانی برای کسانی که به فعالیت ورزشی میپردازند ایجاد کند.

فهرست

فعالیت جسمانی
ترکیب بدن
چربی بدن
تعیین وزن مطلوب
قوانین دهگانه کنترل وزن

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اندازه گیری چربی بدن

  • 50,000ریال

برچسب ها: وحید مقدم, امیر مقدم, رژیم لاغری, تناسب اندام, کتاب اندازه گیری چربی بدن