كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
انجیل شریف

انجیل شریف

زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 707
اندازه کتاب: رقعی گالینگور - سال انتشار: 1981 - دوره چاپ: 3

کمیاب - کیفیت : درحد نو

مروری بر کتاب

از انتشارات کتاب مقدس ایران

انجیل، به معنای خبر خوش یا مژده، نام دیگر مجموعه متون «عهد جدید» است. اکثر قریب به اتفاق مسیحیان انجیل (عهد جدید) را به عنوان کتاب دینی خود و کلام خداوند قبول دارند و مطالعه می‌کنند. نام این بخش به پیمانی اشاره دارد که آغازگر دوره جدیدی از ارتباط خداوند با انسان است.

خداوند طبق این پیمان شریعتی را که از طریق موسی عطا کرده بود برداشت، (سفر خروج فصل ۱۹ آیه‌های ۵و۶) و ایمان به مسیح را شرط بخشایش گناهان انسان و رستگاری او قرار داد. نشانه و درحقیقت اصل محوری این پیمان، بخشش کلیه گناهان به واسطه قربانی شدن عیسی مسیح (یعنی صورت بشری خداوند) است.

عهد جدید چهار انجیل اصلی (متی، مرقس، لوقا، یوحنا)، کتاب اعمال رسولان، نامه‌های رسولان مسیح و کتاب مکاشفه را دربرمی‌گیرد. قدمت تمامی این آثار به قرن اول میلادی می‌رسد

فهرست 

انجیل متی
انجیل مرقس
انجیل لوقا
انجیل یوحنی
کارهای رسولان
نامه پولس به رومیان
قرنتیان
غلاطیان
افسسیان
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

انجیل شریف

  • کد کتاب: 47364 - 117/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: انجیل, مسیحیت, یهودیت, مسیح, کتاب مقدس, عهد جدید, عهد عتیق, تورات, کتاب مقدس یعنی کتاب عهد عتیق و عهد جدید, عیسی مسیح ؛ ترجمه تفسیری, کتاب انجیل شریف