کتاب انجمن دوستی و تفریح و چهار نمایشنامه دیگر فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب داستان کوتاه - نمایشنامه انتشارات بنگاه ترجمه و نشر کتاب

انجمن دوستی و تفریح

نویسنده: جانت دولسی - الیزابت هاک سیگریست
مترجم: بدری وزیری - حسینعلی ملاح
ناشر: بنگاه ترجمه و نشر کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 142
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1344 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : عالی ~ درحد نو 
 


مروری بر کتاب

مصور 

پنج  نمایشنامه

منظور از انتشار این مجموعه این است که عده ای آثار شیرین و سودمند در دسترس دانش آموزان و جوانان قرار گیرد.تا کنون کوشش شایسته ای در فراهم ساختن خواندنیهای سومند و خوش آیند برای این دسته از خوانندگان به کار نرفته و جوانانی که مشتاق خواندن و آموختن اند کتابهای مناسبی که هم وقت آنها را خوش کند و هم ذوق و اندیشه آنان را نیرو بخشد در دسترس خود نمی یابند.

با انتشار این رشته کتابها امید می رود گامی در راه این مقصود برداشته شود. کوشش خواهد شد تا در ضمن این مجموعه ، برگزیده حکایات و داستانهایی که در کشورهای غربی برای جوانان و نوجوانان و مناسب حال آنان نوشته شده و همچنین خلاصه بعضی از آثار ادبی مهم عالم به زبانی ساده و روشن چنانکه در خور خوانندگان جوان باشد انتشار بیابد.
امید است با انتشار این مجموعه گامی در راه این مقصود برداشته شود و داستانها و افسانه های کهن و نو که سرمشق دلیری و پرهیزگاری و عواطف انسانی است ، انتشار یابد و مورد استفاده دوستداران ادب و فرهنگ ملل جهان واقع گردد.

فهرست

جشن تولد جولیانا
انجمن دوستی و تفریح
هدایائی برای صنعتگر کوچولوها
خانه مرموز همسایه
حادثه بیلی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

انجمن دوستی و تفریح و چهار نمایشنامه دیگر

  • 300,000ریال

برچسب ها: جانت دولسی, الیزابت هاک سیگریست, بدری وزیری, حسینعلی ملاح, نمایشنامه انگلیسی, داستان های نوجوانان, افسانه های ملل, کتاب های نایاب, کتاب انجمن دوستی و تفریح