منو
سبد خرید

انتقامجو

انتقامجو
درحال حاضر موجود نمی باشد
انتقامجو
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 112658 - 109/8
  • وزن: 0.60kg
  • UPC: 65
0 ریال

انتقام جو

نویسنده: فردریک فورسایت
مترجم: آزاده بیدار بخت
ناشر: کتابسرای تندیس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 415
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1383 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

وقوع داستان در زمینه‌ای سیاسی/جاسوسی، خط‌های موازی متعدد داستانی که معمولا هم در چهارگوشه مختلف جهان اتفاق می‌افتند، تعدد شخصیت‌ها و از همه مهم‌تر جزئیات دقیقی از همه چیز، جزو خصوصیات استاندارد یک داستان "هیجان‌انگیز" است که امید دارد تبدیل به Bestsellers شود و فورسایت همیشه ثابت کرده که این فرمول را خوب بلد است.

از این نظر "انتقامجو" نیز استثنا نیست. از توصیف گروه ویژه‌ای از ارتش آمریکا در جنگ ویتنام تا اوضاع سیاسی، جنگ و قتل‌عام‌های دهه 1990 در بوسنی. از تشریح عملیات سری سازمان سیا بر علیه القاعده تا شیوه عبور با نام و گذرنامه جعلی از مرز کشوری که بدون وقفه از آن حفاظت می‌شود. همه و همه این جزئیات با این هدف در کتاب ارائه می‌شوند که خواننده در هنگام خواندن داستان به واقعی بودن ماجرا ایمان بیاورد.

...ریکی کولنسو آمریکایی جوان داوطلب کار در کشورهای عقب افتاده، به طرز بی رحمانه ای در یوگسلاوی سابق به قتل می رسد.پدربزرگش، یک کانادایی میلیاردر به نام استیون ادموند، در صدد است انتقام قتل او را بگیرد.یکی از مأموران ویژه ی سابق آمریکا در ویتنام میشود؛ تنها مردی که میتواند قاتل را به مجازات اعمالش برساند.

اما آنچه در ابتدا یک تراژدی شخصی و خانوادگی بوده است، بزودی تبدیل به درامی هراس انگیز در صحنه ترورسیم بین المللی میشود. از میدانهای جنگ ویتنام تا صربستان جنگزده و به دنبال آن جنگلهای آمریکای مرکزی، انتقامجو سرشار از جزئیات مسحور کننده، وقایع نفس گیر و تعلیق سیاسی ست.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات