كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
انترناسیونال بچه پرروها؛ کپی

انترناسیونال بچه پرروها

نویسنده: ایرج پزشک زاد
ناشر: نشر کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 198
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1374 - دوره چاپ: 2

کمیاب - کیفیت : افست

 

مروری بر کتاب

مجموعۀ ١٧ مقاله و لطيفۀ سياسى

حکایتِ آشنایی است، حکایت بچه پرروهای این روزها که خاکستر این آتش را مدام زیرورو می کنند.این روزها مدام ایرج پزشک زاد را درود می فرستم.وقاحت کسی که می گوید «باید از این ماجرا گذشت»، یا آنکه می گوید «هرکه نمیخواهد, برود»، فقط در چارچوب واژه ی بچه پررو جای می گیرد، و آن هم نه هر بچه پررویی.. بلکه از این جنس که می خوانید.. بچه پررو به این پررویی..

شاید بتوان گفت کتابی ضعیف از ایرج پزشکزاد است در این اثر که شامل شانزده مقاله و لطیفه است نویسنده بیش از کوشش در ساخت قطعات ادبی سعی در بیان مطالب سیاسی داشته و این با نویسنده ای قوی که خالق آثار ادبی چون دائی جان ناپلئون و غیره است قدری فاصله دارد...

در این کتاب که در فرانسه به چاپ رسید انتظار بیشتری از این نویسنده می رفت و این نظر این حقیر است چقدر خوب است که یک نویسنده با شاخصه های خوب ادبی بیشتر به نگهداری  سبک و اندیشه ادبی خود داشته تا طراحی مانیفست.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

انترناسیونال بچه پرروها؛ کپی

  • ناشر: نشر کتاب
  • کد کتاب: 108726 - 4/1
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: ایرج پزشک زاد, طنز, مقالات سیاسی, طنز سیاسی, کتاب انترناسیونال بچه پرروها؛ کپی