كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
انار و گل سرخ ؛ دستورهای آشپزی خانواده ایرانی من

انار و گل سرخ ؛ دستورهای آشپزی خانواده ایرانی من

نویسنده: آریانا باندی
مترجم: سام قریبیان
ناشر: روزنه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 224
اندازه کتاب: رحلی گالینگور - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

گلاسه

آریانا باندی، به عنوان تنها فرد ایرانی شناخته می‌شود که در شبکه نشنال جئوگرافی به اجرای برنامه پرداخته است. آنچه تفاوت ما را با دیگران مشخص می‌کند ملیت ماست و آریانا باندی در کتاب خود این ملیت را مورد توجه قرار داده و روح ایرانی در آن تقویت شده است.

«انار و گل سرخ» با مقاله‌ ها و داستان‌ های جذابی شیوه طبخ غذاهای مختلف، از قلیه ماهی جنوب تا باقلا قاتوق شمالی را آموزش می‌دهد و این نوشته‌ها مثل زعفران فرد اعلاء به این کتاب رنگ و بو بخشیده است. ما آشپزی ایرانی را با اسم‌هایی همچون رزا منتظمی یا ترجمه‌های نجف دریابندری به یاد می آوریم اما آریانا باندی در کتاب خود به شیوه‌ای کاملا جدید و خاص خودش پخت غذاهای ایرانی را آموزش داده است.

در این کتاب هر دستور غذا، یک داستان هم با خود دارد، داستان‌هایی که از دل خانواده آریانا بیرون آمده اما مخاطب هم با آن احساس نزدیکی می‌کند. برای آریانا خیلی اهمیت داشت که صرفا یک ترجمه ساده انجام نشود و می‌خواست لحن ویژه او و روح اثر به مخاطب منتقل شود. او چهار سال برای پیگیری امور چاپ این کتاب در ایران دوندگی کرد و باید این اهتمام و تلاش و خستگی‌ناپذیری را هم علاوه بر طبخ غذا از او یاد گرفت.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

انار و گل سرخ ؛ دستورهای آشپزی خانواده ایرانی من

  • ناشر: روزنه
  • کد کتاب: 92281
  • موجودی: در انبار
  • 1,450,000ریال
  • 1,305,000ریال

برچسب ها: آریانا باندی, سام قریبیان, آشپزی, شیرینی پزی, کتاب انار و گل سرخ ؛ دستورهای آشپزی خانواده ایرانی من