دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

امپراتوری هیتلر

امپراتوری هیتلر

نویسنده: گیل بی استورات
مترجم: مهدی حقیقت خواه
ناشر: ققنوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 176
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 8

 

مروری بر کتاب

مصور

در این کتاب چگونگی به قدرت رسیدن هیتلر و جنایات او در طول جنگ جهانی دوم بازگو شده است. در پیش گفتار کتاب آمده است: 'رایش, بر خلاف انتظار هیتلر, نه هزار سال بلکه تنها دوازده سال دوام آورد.اما سرگذشت این دوازده سال یکی از اندوهبارترین و شگفت‌آورترین سرگذشت‌ها در تمام تاریخ است و پرسش‌هایی اساسی را برمی‌انگیزد.

مردی با چنین عقاید نفرت‌انگیزی چگونه قدرتمند شد ملت آلمان, در اوضاع آشفته پس از جنگ جهانی اول, چگونه توانست با این سرعت به چنین تهدید نظامی سهمناکی تبدیل شود و حتی شگفت‌آورتر از آن, چگونه مشی سیاسی مبتنی بر نفرت هیتلر توانست در آلمان از چنان محبوبیتی برخوردار شود که اعدام میلیون‌ها نفر و از دست رفتن حقوق فردی در چنین ابعاد گسترده‌ای, قابل پذیرش قلمداد گردد' در این کتاب تلاش شده به پرسش‌های یاد شده پاسخ داده شود. مطالب کتاب با تصاویر سیاه و سپید همراه است.

«مجموعه تاریخ جهان» می کوشد چشم اندازی گسترده و ژرف از سیر تاریخ عرضه کند. این مجموعه با ارائه زمینه های فرهنگی رخدادهای تاریخی، خواننده را مجذوب خود می سازد.

«مجموعه تاریخ جهان» «اندیشه های سیاسی، فرهنگی و فلسفی تأثیرگذار را در گذر مشعل تمدن از بین النهرین و مصر باستان به یونان، روم، اروپای قرون وسطی و دیگر تمدن های جهانی تا روزگار ما پی می گیرد. این مجموعه نه تنها برای آشنایی خوانندگان با مبانی تاریخ تدوین شده است بلکه همچنین در پی آگاه ساختن آن ها از این واقعیت است که زندگیشان بخشی از سرگذشت کلی انسان هاست. هر جلد از این مجموعه برداشتی جامع و روشن از یک دوره مهم تاریخی را به خواننده ارائه می کند....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات