کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ، از دهم فروردین ماه تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
امضای الکترونیکی

امضای الکترونیکی
نویسنده: علی جان علی اکبری
ناشر: اسرار دانش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 332
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 1 
کد کتاب: 109860

 

مروری بر کتاب 
این کتاب که در حوزه‌ی بازرگانی الکترونیکی و قوانین و مقررات مربوط به آن منتشر می‌شود دربرگیرنده‌ی هشت بخش است ، ضمن آن‌که بخشی زیر عنوان «ضمائم» در ادامه‌ی کتاب آمده است.
«مفاهیم و اصطلاحات» ، «آشنایی با حقوق و قانون تجارت الکترونیکی» ، «امضای الکترونیکی از منظر قوانین کشورها» ، «امضای الکترونیکی (دیجیتالی)» ، «نحوه خلق (ایجاد) ، آثار و انواع امضای الکترونیکی» ، «دفاتر صدور خدمات گواهی الکترونیکی و ابطال آنها» ، «موقعیت امضای الکترونیکی» ، «جایگاه امضای الکترونیکی در ثبت اسناد و ادله اثبات دعاوی» از جمله بخش‌های این کتاب به شمار می‌روند.

در پشت جلد کتاب در معرفی بیشتر «امضای الکترونیکی» آمده است :
برای تشخیص اصالت و سندیت بخشیدن به محتوای اسناد الکترونیکی ، لازم است که از امضای الکترونیکی استفاده شود ، زیرا با استفاده از امضای الکترونیکی هم می‌توان از صحت اطلاعات اطمینان حاصل کرد. امضای الکترونیکی توسط الگوریتم هشینگ ، به حجم خاصی کاهش داده شده و برای شناسایی امضاکننده داده پیام است ، سپس توسط کلید خصوصی رمزنگاری و برای طرف مقابل ارسال می‌شود، به طوری که فقط یک طرف نسبت به رمز آن آگاهی دارد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

امضای الکترونیکی

  • 90,000ریال

برچسب ها: علی جان علی اکبری, بازرگانی, مدیریت بازرگانی, مدیریت اقتصادی, اینترنت, فروش الکترونیک