منو
سبد خرید

امشب با عشق تو می میرم

امشب با عشق تو می میرم
-31 %
امشب با عشق تو می میرم
  • موجودی: موجود
  • مدل: 121370 - 80/3
  • وزن: 0.50kg
240,000 ریال
350,000 ریال

امشب با عشق تو می میرم

نویسنده: محمود پولایی
ناشر: شقایق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 293
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

این قصه نیست، رمان و افسانه نیست، این داستان واقعیتی است که از جلد هفتم دفتر خاطرات من، با دقت و حوصله فراوان بازنویسی شده است.

آن زمان که این خاطرات را با صبر و شکیبایی و با ذکر تمام جزئیات در دفتر خاطرات خویش می نگاشتم، باور نداشتم که روزی بتوانم یا بخواهم آن را به صورت رمان به دست چاپ بسپارم.با وجودی که در خلق این داستان، حضور دائمی داشته ام، اما شرایط آن طوری بود که من هرگز قهرماناناصلی داستان را تا زمانی که در قید حیات بودند به چشم خود ندیدم!!

در آن زمان اتفاقاتی برای من پیش آمد که توانستم قدم به قدم و سطر به سطر در مسیر یک داستان بسیار جذاب و هیجان انگیز قرار بگیرم. به خوبی به یاد دارم آن گاه که در جریان این داستان قرار گرفتم و بی محابا در جهت ضبط آن تلاش می کردم، چگونه تحت تأثیر واقع شده بودم و حتی گاهی آرزو می کردم که: ای کاش شبیه قهرمان قصه خود بودم!

گرچه این تنها آرزویی بیش نبود و من هرگز در جایگاه قهرمان داستان قرار نگرفتم ولی این احساس تا مدتها همراه من بود و ذهن آشفته ام را به خود مشغول نموده بود. اینک داستانی دیگر از خاطرات گذشته نه چندان دور من با نام " امشب با عشق تو می میرم" پیش روی شماست شاید که بتواند خاطره تلخ یا شیرینی را در ذهن شما هم زنده کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات