كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
ساکنان فضاهای دور

ساکنان فضاهای دور

نویسنده: رابرت چپمن
مترجم: فرزاد سهیل
ناشر: پیک فرهنگ
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 206
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1369 - دوره چاپ: 1

کیفیت : عالی


مروری بر کتاب

داستان هایی از برخورد فرازميني ها با انسان

جستجوی حیات هوشمند در دیگر نقاط کیهان و تأمل در پرسش «آیا ما در جهان تنهاییم؟» سابقه‌ای طولانی در تاریخ بشر دارد. در قرن بیستم اما با رشد فزاینده‌ی تکنولوژی و اختراع انواع تلسکوپ‌های نوری و رادیویی این جستجو به دوران جدیدی پا گذاشت. تب بشقاب‌های پرنده بیش از آن که بیانگر علاقه‌ی دانشمندان به ساکنان احتمالی فضاهای دور باشد حکایتگر اشتیاق عموم انسان‌ها به دیدن موجودات ماوراء زمین بود.

شاید دلیل این همه تخیل و تصور و شاید هم توهم آدمیان رهیدن از تنهایی کیهانی است. روزگاری که انسان‌ها خود را حاکمان مرکز‌نشین کائنات می‌پنداشتند این تنهایی چندان مشهود نبود ولی از زمانی که آن تصور کودکانه رنگ باخت و انسان خود را در پهنه‌ی کران‌ناپیدای کیهان همچون قطره‌ای در اقیانوسی بیکران یافت این ترس از تنهایی بیشتر به جانش افتاد و با توهم و تخیل بشقاب‌های پرنده هم که شده سعی کرده است بر این ترس غلبه کند و خود را در پهنه‌ی فضای بی‌انتها یکه و تنها نبیند.

اسناد منتشر شده  FBI، اعلام می‌کند که نه تنها ما توسط بیگانگان ملاقات شده‌ایم،‌ بلکه موجوداتی که برای ملاقات با ما آمده‌اند از ابعادی دیگر هستند! اگر تاکنون ملاقات فرازمینی ها با انسان ،‌ محدود به فیلم‌ها و داستان‌های علمی و تخیلی بوده باشد،‌ ممکن است سند منتشر شده از FBI مسئله را به واقعیت اندکی نزدیک‌تر کند. ملاقات فرازمینی ها با انسان یکی از جذاب‌ترین رویداد‌هایی است که در طول تاریخ ممکن است برای انسان پیش بیاید.

اگر چنین رویدادی سرانجام به واقعیت تبدیل شود، به بزرگ‌ترین اتفاق دنیای نجوم،‌ کیهان و جهان هستی تبدیل خواهد شد. اینکه آن ها دارای چه تکنولوژی‌هایی باشند و تا چه اندازه پیشرفته‌تر از ما هستند از مهم ترین سوالاتی است که در اولین برخورد برایمان پیش می‌آید. با این حال سند محرمانه‌ی منتشر شده از FBI، ملاقات فرازمینی ها با انسان را با ذکر جزئیاتی شگفت آور مطرح می‌کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ساکنان فضاهای دور

  • 200,000ریال

برچسب ها: رابرت چپمن, فرزاد سهیل, فرازمینی ها, موجودات فضایی, داستان های امریکایی, بشقاب پرنده, یوفو, کتاب ساکنان فضاهای دور