منو
سبد خرید

امارت تاریکی ؛ پژوهشی درباره چگونگی پیدایش داعش

امارت تاریکی ؛ پژوهشی درباره چگونگی پیدایش داعش
درحال حاضر موجود نمی باشد
امارت تاریکی ؛ پژوهشی درباره چگونگی پیدایش داعش
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 46037 - 200/3
  • وزن: 0.10kg
  • UPC: 5
0 ریال

امارت تاریکی ؛ پژوهشی درباره چگونگی پیدایش داعش

نویسنده: جواد نوائیان رودسری
ناشر: خراسان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 62
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 1 

مروری بر کتاب 

این کتاب، پژوهشی متفاوت درباره چرایی و چگونگی شکل گیری گروه تروریستی «داعش»، به قلم «جواد نوائیان رودسری» است. طی چند سال گذشته، گروه تروریستی «داعش»، مرتکب جنایات کم سابقه ای در عراق و سوریه شده است. در حال حاضر، حوزه فعالیت این گروه تکفیری خطرناک، به نقاط مختلف جهان گسترش یافته است. افزون بر فعالیت های تروریستی، «داعش» در عرصه رسانه ای نیز به شدت فعال است و این امر، خطر انتشار تفکرات تکفیری و ضدانسانی این گروه را، بیش از پیش آشکار می کند.

انگیزه نویسنده کتاب «امارت تاریکی»، ارائه شناسنامه ای دقیق و خلاصه شده از این گروه تروریستی است؛ موضوعی که می تواند پاسخگوی بسیاری از پرسش ها، درباره ماهیت و چرایی فعالیت های «داعش» باشد. نویسنده، در مقدمه کتاب، دغدغه ای را که باعث انجام این پژوهش و نگارش کتاب «امارت تاریکی» شده است، این گونه تبیین می کند:
«بیان جنایت های کم سابقه این گروه تروریستی، اگرچه ماهیت داعش را آشکار می کند، اما نمی تواند پاسخگوی بسیاری از پرسش ها باشد. به راستی ریشۀ این همه جنایت به کجا باز می گردد؟ داعش چگونه شکل گرفت؟ این گروه تروریستی در پی چیست و از جان مسلمانان چه می خواهد؟ دلیل گسترش سریع آن در مناطق وسیعی از عراق و سوریه چیست؟ چه مسائلی باعث به وجودآمدن داعش شد؟»

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات