كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
الفبای شیعه و سری از اسرار آل محمد (ص)

اسرار آل محمد (ص)

نویسنده: سلیم بن قیس
مترجم: محمد اسکندری
ناشر: آرام دل
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 370
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1386دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

کتاب حاضر ترجمه کتاب معروف سلیم بن قیس هلالی کوفی است. این کتاب اولین کتاب شیعه به شمار می رود. و در عظمت و شان این کتاب همین بس که تمام روایات آن از قول رسول خدا و امیر المومنین و فرزندان و یاران خاص ایشان نقل شده و مورد تایید ائمه اطهار بوده و امام صادق این کتاب سلیم بن قیس را " الفبای شیعه و سری از اسرار محمد " نامید
بخش اول: مروری بر زندگی سلیم
بخش دوم: تحقیقی پیرامون کتاب سلیم ابن قیس
بخش سوم: متن کتاب سلیم ابن قیس

امام سجّاد علیه السّلام نیز می فرماید: سلیم راست گفته است، خدا او را رحمت کند همه این احادیث از ماست و از آنها خبر داریم. و چندین حدیث دیگر که همگی در تأیید وثاقت کتاب و سلیم بن قیس وارد شده است. سلیم این کتاب را در طول شصت سال از عمرش به رشته تحریر در آورده است. 
موضوع کتاب درباره فضائل اهل بیت از زبان پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله و حوادث بعد از آن حضرت به نقل از شاهدان عینی مثل ماجرای سقیفه از زبان سلمان فارسی و افتخارات و امتیازات علی علیه السّلام و حوادث دوران خلافت آن حضرت و بسیاری از مباحث عقیدتی و تاریخی می باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

الفبای شیعه و سری از اسرار آل محمد (ص)

  • ناشر: دل آرام
  • کد کتاب: 116475 - 104/1
  • موجودی: در انبار
  • 400,000ریال
  • 250,000ریال

برچسب ها: سلیم بن قیس, محمد اسکندری, تاریخ شیعه, تاریخ اسلام, شیعه, امام علی(ع), کتاب اسرار آل محمد (ص)