كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
اقیانوس اسرارآمیز ؛ جستجوی گنجینه ی جوهری و کتاب رنگ آمیزی

اقیانوس اسرارآمیز ؛ جستجوی گنجینه ی جوهری و کتاب رنگ آمیزی

نویسنده: جوآنا بسفورد
مترجم: ماریانا وظیفه دان
ناشر: ذهن آویز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 92
اندازه کتاب: خشتی - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 4

 

مروری بر کتاب 

این کتاب یکی از مجموعه کتاب های رنگ آمیزی جدید برای بزرگسالان می باشد که شما را به سفری جادویی و آرام بخش در باغ های اسرار آمیز و اعماق اقیانوس های گمشده و باغ های سحرآمیز می برد.

نویسنده در اقیانوس اسرارآمیز شما را دعوت می کند تا اشیا زیبا و دلربا و پنهان شده در زیر دریاها را کشف کنید. شما با استفاده از قلم و رنگ های مختلف تصاویر را کامل کرده و ماهیان زیبا و عجیب و غریب ، هشت پاهای کنجکاور و لغزنده و اسب های دریایی ظریف و بی نظیر و ستاره های دریایی گوناگون و رنگارنگی را کشف خواهید کرد. ملاقات مرجان های دریایی و صخره های زیبایی که در عرشه کشتی های غرق شده دزدان دریایی نقش بسته اند شما را بسی شگفت زده خواهد کرد.

بسفورد تصویرگر پیشرو در زمینه استفاده از رنگ امیزی تصاویر و طرح های جوهری می باشد کسی که ترجیح میدهد در طراحی های خود به جای استفاده از هرگونه نرم افزار و امکانات پیشرفته امروزی از قلم و مداد بهره گیرد. تصویرهای پیچیده ی جوآنا که با دست کشیده شده اند در سراسر جهان محبوب هستند. طرفداران جوآنا همان خوانندگان کتاب های قبلی او هستند که کتاب های پر فروش او با نام های باغ اسرار آمیز و جنگل سحر آمیز را رنگ آمیزی کرده اند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اقیانوس اسرارآمیز ؛ جستجوی گنجینه ی جوهری و کتاب رنگ آمیزی

  • ناشر: ذهن آویز
  • کد کتاب: 103536
  • موجودی: در انبار
  • 750,000ریال
  • 675,000ریال

برچسب ها: جوآنا بسفورد, ماریانا وظیفه دان, روانشناسی اجتماعی, خلاقیت, نقاشی, روانشناسی رنگ, کتاب اقیانوس اسرارآمیز ؛ جستجوی گنجینه ی جوهری و کتاب رنگ آمیزی