افسونگری ؛ هنر نفوذ در ذهن ها، قلب ها و رفتارها

افسونگری

نویسنده: گای کاوازاکی
مترجم: امیر قادری
ناشر: سیته
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 270
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

افسونگری : هنر نفوذ در ذهن‌ ها، قلب‌ ها و رفتارها

افسونگری؛ هنر نفوذ در ذهن­ ها، قلب­ ها و رفتارها، دهمین کتاب گای کاوازاکی است. او در این کتاب بیان می­ کند که چگونه در حالی که پایبند به بالاترین استانداردهای اصول اخلاقی هستید، می­ توانید آنچه که مردم انجام خواهند داد را تحت تأثیر قرار دهید. این کتاب برای کسانی ­است که می ­خواهند تمام جهان و یا حتی قسمتی از آن را تغییر دهند. تا کنون از گای کاوازاکی دو کتاب در ایران منتشر شده است: هنر آغاز کسب و کار

این کتاب قصد دارد به شما آموزش دهد چطور میتوان کاملا با رعایت نکات اخلاقی بر مردم تاثیر گذاشت…تاثیرگذاری و داشتن نفوذ بر دیگران از جمله مهارت هایی است که عده کمی به صورت ذاتی در خود دارند و عده کثیری خواهان بدست آوردن آن هستند اما منبعی خوب و معتبر برای جمع آوری اطلاعات و داده ها ندارند. کتاب گای کاواساکی یک مرجع فوق العاده معتبر برای تمام افرادی است که خواهان یادگیری نحوه تاثیرگذاری و نفوذ بر دل ها ,ذهن ها و اعمال دیگران است.

 همیشه دشواری در یافتن ایده‌های جدید نیست، بلکه در فرار از ایده‌های قدیمی است؛ ایده‌هایی که در ذهن اغلب ما ریشه دوانده و به تمامی نقاط آن رسوخ کرده است. این هدف بزرگی است و هر اندازه اهداف شما بزرگتر باشند، بیشتر به افسونگری یعنی همان تغییردادن قلب، ذهن و رفتار مردم نیازمند خواهید بود.
افسونگری برای کسانی است که زندگی را به شکلی می‌بینند که می‌تواند باشد، نه به شکلی که نمی‌تواند. این افراد چیزهایی را به بازار عرضه می‌کنند - یک محصول، خدمت، سازمان یا ایده - که می‌توانند دنیا را به مکان بهتری برای زندگی تبدیل کنند.

آن­ها باور دارند که در دنیای رسانه‌های انبوه، رسانه‌های اجتماعی و رسانه‌های تبلیغاتی، برای به خوبی به انجام رساندن کارها، به چیزی فراتر از یک رابطه‌ آنی، سطحی و موقتی نیاز است. آن­ها می‌دانند که باید قلبِ مخاطبانشان را افسون کنند. آنان می‌دانند افسونگری چیست و چرا به آن نیاز دارند.

شاید بتوان گفت افسونگری، فرایند خوشنودسازی افراد به وسیله‌ یک محصول، خدمت، سازمان یا ایده است و پیامد آن ایجاد حمایتی داوطلبانه و پایدار است که برای هر دو طرف سودمند خواهد بود.

برای شروع افسونگری باید بدانید که چرا مردم افسون می‌شوند، چه نیازهایی دارند، چگونه به آن­ها توجه می‌کنند، چگونه می‌توانید دوست‌داشتنی باشید، چگونه مورد اعتماد مردم قرار بگیرید و چگونه چیزهایی را خلق کنید که قابلیت افسونگری داشته باشند و ...

مطالعه کتاب افسونگری یک سفر است. سفری که در مسیر آن می‌آموزید چگونه می‌توان در قلب‌ها، ذهن‌ها و رفتارهای مردم نفوذ کرد. به خاطر داشته باشید افسونگری می‌تواند موقعیت‌ها و روابط را متحول کند و باعث خلق ایده‌هایی بزرگ شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

افسونگری ؛ هنر نفوذ در ذهن ها، قلب ها و رفتارها

  • ناشر: سیته
  • کد کتاب: 75092
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: گای کاوازاکی, امیر قادری, مدیریت اقتصادی, مدیریت فروش, خدمات, مدیریت سازمان, روانشناسی رفتار, کتاب افسونگری ؛ هنر نفوذ در ذهن ها، قلب ها و رفتارها