منو
سبد خرید

اعصاب راحت

اعصاب راحت
درحال حاضر موجود نمی باشد
اعصاب راحت
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 119740 - 103/4
  • وزن: 0.30kg
  • UPC: 13 = 19
0 ریال

اعصاب راحت

نویسنده: کلر ویکس
مترجم: مهدی قراچه داغی
ناشر: کتاب سرا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 255
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1376 - دوره چاپ: 2

کیفیت : در حد نو ~ نو

 

مروری بر کتاب

ممکن است از شدت نومیدی به جایی رسیده باشید که بخواهید به همه چیز خاتمه دهید و حتی ممکن است تصمیم به خودکشی گرفته باشید و برای این کار اقداماتی هم صورت داده باشید. با این حال ناراحتی اعصاب شما هرقدر جدی باشد و هر مدتی هم دوام آورده باشد، می توانید بهبود یابید و از زندگی خود لذت ببرید. این کتاب ساده برای شما و درباره ی اعصاب شما نوشته شده است. به زبان ساده و با ذکر همه جزئیات به شما می گوید که ناراحتی های عصبی چگونه شروع می شوند، چگونه شکل می گیرند و چگونه می توان آنها را درمان کرد.

اگر این کتاب را از آن جهت می‌خوانید که اعصاب راحت ندارید، بدانید این کتاب دقیقا برای شما نوشته شده است و بدانید که خطاب من هم مستقیما به شماست. فرض می‌کنم که کنار من نشسته‌اید. می‌خواهم به زبان ساده و بااین‌حال با ذکر همه‌ی جزییات به شما بگویم که ناراحتی‌های عصبی چگونه شروع می‌شوند، چگونه شکل می‌گیرند و چگونه می‌توان آن‌ها را درمان کرد.

متخصصان می گویند روابط اجتماعی به مغز شما کمک می کند بهتر فکر کند و شما را تشویق کند که برای مسائلی که قبلا حل آنها غیر ممکن می نمود، راه حل مناسب پیدا کنید. مطالعات نشان داده روابط فیزیکی مثل نوازش یا بغل کردن ، به کاهش فشار خون و استرس کمک می کند.

اگر زندگی پر از استرس آرامش را از شما گرفته، روش های تمدد اعصاب می تواند شما را به زندگی عادی برگردانند. بعضی از این روش ها ، فقط 5 دقیقه و یا حتی کمتر زمان لازم دارد.

اگر فکر می کنید مدیتیشن انجام یک سری حرکات سخت و در آوردن صداهای عجیب است، کاملا در اشتباهید. انجام هر حرکت یا کار تکراری که موجب آرامش شما شود، می تواند نوعی مدیتیشن باشد مثل: پیاده روی، شنا، نقاشی، بافندگی و حتی رانندگی.

وقتی ذهن شما درگیر کار، روابط دوستانه یا خانوادگی است، بهتر است برای 5 تا 10 دقیقه به هیچ چیز فکر نکنید و اجازه دهید ذهنتان کمی آرام شود. اگر این کار را هر روز انجام دهید ،متوجه خواهید شد که به مرور زمان استرس شما کم می شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات