کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
اعجاز خوراکیها

اعجاز خوراکی ها

نویسنده: غیاث الدین جزایری
ناشر: پرستو
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 303
اندازه کتاب: جیبی - سال انتشار: 1345 - دوره چاپ: 10

کمیاب - کیفیت : عالی ~ درحد نو

 

مروری بر کتاب

در فواید و مزایای غذاها و خوراکی ها

تدوين كتاب‌هاي علمي داروهاي گياهي،‌طب سنتي و تغذيه در ايران با كتاب‌هاي مهدي نراقي و غياث‌الدين جزايري همراه شده است. اكنون سال‌هاي متمادي است كه اين كتاب‌ها توسط انتشارات اميركبير در اختيار علاقه‌مندان قرار مي‌گيرد. اعجاز خوراكي‌ها به قلم روان،‌شيوا و سليس دكتر جزايري نگارش يافته است. در اين كتاب مطالب گوناگوني در زمينه شيوه‌هاي درست آشپزي، مصرف گوشت،‌درمان بيماري‌هاي قلبي وعروقي،‌طبخ نان،‌بيماري‌هاي گوارشي و استفاده از ميوه‌ها و گياهان در پزشكي سنتي ايراني مورد بررسي قرار گرفته است. سرچشمه حياترا نشان مي‌دهد وغذاهاي لذيذ و خوشمزه را جانشين داروهاي تلخ و بدخوراك مي‌كند. اين كتاب ثابت مي‌كند كه هرگاه مردم راه صحيح استفاده از غذا را بدانند هرگز بهدارو محتاج نمي‌شوند.

تنوع مواد غذایی درطبیعت موجب وسعت کاربرد آنها در مصارف گوناگون شده است .بیشتر اوقات مردم بدون توجه به خواص یا مصارف طبی آنها فقط به عنوان مصرف کننده و برای رفع احتیاجات اولیه بدن از آنها استفاده می کنند ، اما خداوند کریم برای هر ماده ی غذایی خاصیتی قرار داده که اطلاع از برخی از آنها با ارزش است .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اعجاز خوراکیها

  • ناشر: امیر کبیر
  • کد کتاب: 88856 - 115/7
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: غیاث الدین جزایری, تغذیه, طب سنتی, گیاه خواری, میوه, سلامتی, کتاب اعجاز خوراکیها