كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
اعتماد به نفس در کودکان

اعتماد به نفس در کودکان

نویسنده: گیل لیندن فیلد
مترجم: بابک سراسکانی
ناشر: هرمس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 241
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

شاید برای بسیاری از ما سخن گفتن در برابر یک جمع حتی اگر افراد آن را اعضای فامیل و دوستانمان تشکیل داده باشند، دشوار باشد.

گاهی وقتی مشاهده می کنیم برخی افراد براحتی در برابر جمع سخن می گویند از خود می پرسیم چگونه او قادر به انجام این کار است و ما نمی توانیم؟ پاسخ این موضوع بسیار ساده است: نداشتن اعتماد به نفس!

به گفته یک مربی معتبر بین المللی، بسیاری از مردم فکر می کنند نمی توانند بلند بخندند، اما هنگامی که فهمیدند توانایی این کار را دارند، جهشی سریع در اعتماد به نفسشان پدید می آید که باعث می شود خود را وادار به انجام دیگر کارهایی که تصور می کردند امکان پذیر نیست، بکنند.

حال چگونه می‌توانیم به کودکان‌مان بیاموزیم که خود را همان طوری که هستید دوست داشته باشند، چگونه می‌توانیم به کودکان‌مان کمک کنیم تا بر کمرویی خود غلبه کنند، چگونه می‌توانیم کودکان‌مان را یاری دهیم که اعتماد به نفس لازم را به دست آورند.

توصیه‌های دلگرم کننده نویسنده این کتاب، که خودش روان‌درمانگری موفق است، به والدین کمک می‌کند تا پاسخ این پرسش‌ها را بیابند...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اعتماد به نفس در کودکان

  • ناشر: هرمس
  • کد کتاب: 31767
  • موجودی: در انبار
  • 150,000ریال
  • 135,000ریال

برچسب ها: گیل لیندن فیلد, بابک سراسکانی, روانشناسی تربیتی, روانشناسی کودک و نوجوان, اعتماد به نفس, کتاب اعتماد به نفس در کودکان