كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
عتراف نیکولاسه ولدویچ ستاورگین

عتراف نیکولاسه ولدویچ ستاورگین

نویسنده: فئودور داستایوفسکی
مترجم: ا. وکیلی
ناشر: چهر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 50
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1328 - دوره چاپ: 1

کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب

«فئودور داستایفسکی» از برجسته ترین نویسندگان روسیه و حتی جهان به شمار می رود که بسیاری از داستان‏ هایش بازتاب تجربه های شخصی او است. تاثیر آثار داستایفسکی بر نویسندگان و اندیشمندان پس از وی چنان حیرت آور است که برخی از آنان اذعان می‏ کنند روانشناسی را از او آموخته‏ اند.داستایفسکی به طور کلی از ادبیات روسیه شناخت خوبی داشت.

او علاقه ای به نوشته های «لئو تولستوی» و «ایوان تورگینف» نداشت و کتاب برادران کارامازوف را علیه کتاب «پدران و پسران» تورگینف نوشته است. اما «نیکلای گوگول» دیگر نویسنده روس یکی از افرادی است که داستایفسکی از او بسیار تجلیل کرده است. همچنین، داستایفسکی، «الکساندر پوشکین» را روح روسیه و یکی از افرادی نامیده که از نظر سبک نگارش و فهم از جمله افراد جریان ساز در این کشور بوده است.


داستایفسکی متفکری است که در آثار خود، وجوه گوناگون انسانی را از دریچه خیر و شر مورد بررسی و واکاوی قرار داده است. قهرمانان و شخصیت های آثارش از نظر ماورایی و زمینی همواره مورد توجه او بوده اند، به نوعی که خواننده در رمان های او با شخصیت ها و نمونه هایی روبرو می شود که از نیروهای متضاد انسانی سرشار است. در واقع این نویسنده روس با وسواس و تفکر و تامل در آنچه واقعیت انسانی است، شخصیت های آثارش را خلق کرده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

عتراف نیکولاسه ولدویچ ستاورگین

  • ناشر: چهر
  • کد کتاب: 82148 - 117/4
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال

برچسب ها: فئودور داستایوفسکی, ا. وکیلی, داستایفسکی, داستان های روسی, کتاب عتراف نیکولاسه ولدویچ ستاورگین