كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
اطلس تاریخ جهان برای دانش آموزان

اطلس تاریخ جهان برای دانش آموزان

نویسنده: سیمون آدامز
مترجم: مرجان نگهی - جمشید نوروزی
ناشر: افق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 192
اندازه کتاب: رحلی سلفون - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 4

 

مروری بر کتاب

در اطلس تاریخ جهان شما می توانید ظهور و سقوط تمدن ها و افزایش و کاهش قلمروهای کشورها در سه قاره آسیا، اروپا و افریقا را از ٣٠٠٠ سال قبل از میلاد تا ١٠٠٠ سال بعد از میلاد را مشاهده کنید.

بیش از 60 نقشه شامل اطلاعاتی درباره‌ی ملت‌ها، امپراتوری‌ها، تغییرات اجتماعی و مذهبی، تصویرهای رنگی، جدول‌های زمانی وقایع تاریخی و نقشه‌های نمایشگر مرزهای سیاسی و جغرافیایی، اطلاعاتی در زمینه‌ی مذاهب، حکومت‌ها، عصرِ اکتشافات، دوره‌ی استعمار، امپراتوری‌ها، صنعت، تکنولوژی، جنگ، هنر، علم، حوادث تاثیرگذار جهانی و چهره‌های مشهور تاریخ با نگاهی سرزنده و سرگرم‌کننده، عکس‌هایی جالب از مردم و وقایع تاریخی قرون گذشته، کشف مراکز با شکوه فرهنگی مانند بابل، کارتاژ، قرطبه، تنوچتیتلان و قسطنطنیه، سفر به کاخ‌های ایران‌باستان، شهرهای پوبلر در آمریکای شمالی، صومعه‌های دورافتاده‌ی اروپایی، شهرهای قلعه مانند آمریکای جنوبی، قلعه‌های ژاپنی و آسمان‌خراش‌های آسیای جنوب شرقی، شرح زندگی مردمی که به کشاورزی، تجارت و دریانوردی پرداختند، به جنگ رفتند، به حکومت رسیدند و نظریه‌هایی جدید مطرح کردند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اطلس تاریخ جهان برای دانش آموزان

  • ناشر: افق
  • کد کتاب: 95907
  • موجودی: در انبار
  • 1,500,000ریال
  • 1,350,000ریال

برچسب ها: سیمون آدامز, مرجان نگهی, جمشید نوروزی, جغرافیای جهان, تاریخ جهان باستان, علمی, دانستنیها, کتاب اطلس تاریخ جهان برای دانش آموزان