كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
اصفهان ؛ عصر ظل السطان

اصفهان ؛ عصر ظل السطان

نویسنده: اکبر شریف زاده - علی رضا نیک نژاد
ناشر: تاریخ ایران
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 283
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

یادداشت های روزانه اصفهان و درباره ظل السلطان (1302 - 1301 ق)

روزنامه خاطرات پیش رو کتابی درباره وضعیت زندگی روزمره یک دولتمرد دربار ظل السطان بین سالهای 1302 - 1301 قمری است که بیانگر وضعیت سیاسی و اجتماعی مردم و توصیف روایت های متعددی از دربار اصفهان و نیز مباحث روزمره مولف و شرح آن است. نسخه حاضر توسط کتابخانه ملی ایران از فردی به نام وحید سیاحتگر در سال 1394 خریداری شده است.

یادداشت های مولف در این نسخه از سه شنبه 25 ذیقعده 1301 قمری شروع و تا شنبه ششم صفر 1303 نیز مطالبی دارد ، در عطف نسخه برچسب سفرنامه پدرزن ظل السطان را دارد ، هرچند از اسم مولف اثری نیامده اما به جهت بیان بسیاری از مسائل و حالات و وضعیت دربار و افراد حاکم اصفهان نسخه ای بسیار با ارزش و منحصر به فرد بوده و با توجه به بیان بسیاری از مطالب ارزشمند از نظر مصححان برای چاپ و انتشار مناسب تشخیص داده شد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اصفهان ؛ عصر ظل السطان

  • 340,000ریال

برچسب ها: اکبر شریف زاده, علی رضا نیک نژاد, قاجار, اصفهان, تاریخ اصفهان, تاریخ اجتماعی ایران, ظل السلطان, کتاب اصفهان ؛ عصر ظل السطان