كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
اسکیس های مدادی

اسکیس های مدادی

نویسنده: توماس . سی . وانگ
مترجم: پریسا محقق زاده
ناشر: مارلیک
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 96
اندازه کتاب: رحلی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

مصور

 هدف از گردآوری کتاب طراحی مدادی، مناسب کردن محتوای آن برای استفاده کنندگان امروز است.  اگرچه این شیوه آموزش از ۲۰ سال پیش تا کنون برقرار بوده، اما بیشتر نمونه هایی که باقی مانده، قدیمی شده اند.

همچنین می خواهیم چیزهایی را که پس از ۲۵ سال آموزش و تمرین یاد گرفته ایم را به شیوه های جدید منتشر کنیم.از آنجا که هدف این کتاب آموزش طراحی با مداد است، معتقدم که یک کتاب تازه با نوشته ها و تصاویر جدید می تواند به این موضوع کمک شایانی کند.

من از طراحی با مداد رنگی صرفه نظر کرده ام به این دلیل که احساس می کنم  از ساس طراحی آن است که ابتدا بتوان با مداد و با دو  رنگ سیاه و سفید کار کرد. مداد برای این کار بسیار مناسب است چون تکنیک های طراحی با استفاده از این ابزار و نیز فکر و دست هنرمند اجرا می شود. به این دلیل من مداد را بسیار مناسب می بینم.

طراحی مدادی دریچه ایی به سوی طراحی با سایر  وسیله هاست. و طراحی خوب بامداد برای یک هنرمند اساس کار است. امروزه تکنیک های بسیار زیادی برای طراحی وجود دارند، اما من می خواهم که شما حقیقتاً هنرمند شوید.امیدوارم این کتاب برای هنرمندان آینده مفید باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اسکیس های مدادی

  • ناشر: مارلیک
  • کد کتاب: 106905 - 36/4
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال
  • 155,000ریال

برچسب ها: توماس . سی . وانگ, پریسا محقق زاده, نقاشی, طراحی, کتاب اسکیس های مدادی