كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
اسکارلت ، ادامه بر باد رفته

اسکارلت ؛ ادامه بر باد رفته

نویسنده: الکساندرا ریپلی
مترجم: عبدالرحمن صدریه
ناشر: علم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 831
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1371 - دوره چاپ: 2

کیفیت : در حد نو


مروری بر کتاب

ادامه ی بربادرفته

رمان اسکارلت ادامه ای برای رمان بربادرفته است . اسکارلت بعد از این که رت او را ترک می کند به تارا می رود تا به خود بیاید و زندگی جدیدی بسازد و رت را برگرداند . در این کتاب ما کشمکش های اسکارلت برای برگرداندن رت و سفر او به ایرلند را شاهد هستیم ...

ادامه رمان «بر باد رفته» که می توان آن را بعد از کتاب مقدس، دومین کتاب پرفروش با جلد گالینگور در سطح جهان دانست، پس از کش و قوس های فراوان با نام اسکارلت منتشر شد. انتشار این کتاب در حالی محقق شد که پیش از این چند نویسنده در این راه ناکام مانده بودند.

داستان با بازگشت اسکارلت به تارا ادامه پیدا می کند. داستان علاقه مندی وی به ایرلند و خانواده پدری، داستان بزرگ شدن و پیدا کردن حس مادری در اسکارلت. اسکارلت شخصیت زنی محکم و استوار که سختی های زندگی و راه او را از پا در نیاورده و همواره برای خود هدفی می سازد تا حرکت کند و نایستد… . رمان اسکارلت بیشتر از بر باد رفته به شخصیت و تفکرات اسکارلت پرداخته است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اسکارلت ، ادامه بر باد رفته

  • ناشر: علم
  • کد کتاب: 109683 - 17/5
  • موجودی: در انبار
  • 1,500,000ریال
  • 950,000ریال

برچسب ها: الکساندرا ریپلی, عبدالرحمن صدریه, داستان های امریکایی, برباد رفته, کتاب اسکارلت