كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
اسلام و شمشیر

اسلام و شمشیر

نویسنده: ناصر پورپیرار
ناشر: کارنگ
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 384
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مجموعه چهل و پنج یادداشت وبلاگی از ناصر پورپیرار

 مقاومت مسلمانان در برابر زورگویی‌های مشرکین، در قرن اخیر، که نمونه‌های درخشانی چون جنبش‌های آزادی بخش شمال آفریقا و مقاومت‌های قهرمانانه‌ی مردم افعانستان و ایران و عراق و فلسطین و لبنان در برابر متجاوزین را عرضه کرده، مهار و کنترل اعصاب و عقل را از کف سران سیاسی و فرهنگی و نظامی و مذهبی غریبان بیرون کشیده، هر روز افتضاح تازه‌ای در برخورد با جهان اسلام به بار می‌آورند که نهایت خشم آن‌ها از ناتوانی مطلق در مقابله با مسلمین را نشان می‌دهد.

بیش‌ترین کوشش دشمنان اسلام در کار پیوند دادن اندیشه‌ی اسلامی با کارآیی تیغه‌ی شمشیر گذشته است. ابزار دست این دشمنان حیله گر و در موارد بیش‌تری دوستان سهل‌انگار و آسان‌گیر، توسل به آیه های «قتال» در قرآن عظیم است که عمدتا در سوره ی بقره دیده می‌شود.

اینک در گمان و بیان بسیاری از غیرمسلمانان و نیز مسلمانانی که داستان‌های رسوخ اسلام به‌جهان از مسیر شمشیرکشی‌های سرباز مسلمان عرب را پذیرفته اند، اسلام دین خون‌ریزی، مکافات‌دهی، دست بری، گردن زنی، رجم و تخریب جاهلانه‌ی فرهنگ ماقبل خویش شناخته می‌شود!

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اسلام و شمشیر

  • ناشر: کارنگ
  • کد کتاب: 106789 - 1/4
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: ناصر پورپیرار, اسلام, جامعه شناسی اسلام, حقوق اسلامی, قوانین اسلام, حدود اسلامی, کتاب اسلام و شمشیر