اسرار کائنات

اسرار کائنات

نویسنده: ابراهیم ویکتوری
ناشر: به نگار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 290
اندازه کتاب: رحلی گالینگور - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

 بخش اول - مصور - رنگی - چاپ گلاسه

 

ما در كائناتی زندگی می‌كنیم كه دائما در حال انبساط و همواره در حال تغییر و تحول است. جهان ما از یك نقطه انرژی بسیار زیاد سرچشمه گرفته است كه به دلیل عدم وجود یك پاسخ علمی قانع كننده به این پرسش آشكار ...این نقطه انرژی از كجا آمده است؟...نخستین راز كائنات شده است. دانشمندانی كه در كیسه شعبده‌های مذهبی كند و كاو می‌كنند به نام خداوند متوسل می‌شوند اما ... .

ابراهیم ویکتوری در بهمن ماه ۱۳۱۲ خورشیدی در تهران چشم به جهان گشود. آموزش ابتدایی را در دبستان کورش ، و دوره متوسطه را در دبیرستان فیروز بهرام تهران گذراند. در سال ۱۳۳۱ برای تحصیلات راهی آمریکا شد.

وی در پایان آموزش دانشگاهی بعنوان مشاور فنی برای شرکت‌های نساجی آمریکا ، تحقیق پیرامون آثار سلاح‌های اتمی (برای نیروی هوایی آمریکا) ، موتورهای بی صدا(برای نیروی دریایی آمریکا) ، و علت انفجار موتورهای موشکی (برای سازمان ناسا NASA) پژوهشهایی به انجام رساند.

در سال ۱۳۵۶ به ایران بازگشت و یک شرکت ایرانی وابسته به وزارت کشاورزی مشغول بکار شد و سرانجام در سال ۱۳۵۸ بار دیگر به آمریکا بازگشت و به طراحی نرم‌افزارهای ویژه پرداخت.

ابراهیم ویکتوری در طی ۲۳ سال اخیر در برخی از برنامه‌های رادیو و تلویزیون جهان شرکت و پیرامون سفر در فضا ، ستاره شناسی و کیهان شناسی با آنان گفتگو و در طی سال‌های اخیر نیز به اجرای برنامه تلویزونی ای در شبکه کانال یک بنام شگفتیهای جهان پرداخت.

ابراهیم ویکتوری بیش از ۵۰ مقاله علمی درباره پژوهشهای خود منتشر کرده‌است. علاوه بر این طی ۱۵ سال اخیر بیش از ۵۰۰ مقاله متنوع و گوناگون به زبان ساده درباره سفر در فضا، و دو علم ستاره‌شناسی و کیهان‌شناسی در نشریات فارسی زبان آمریکا ارایه داده‌است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اسرار کائنات

  • ناشر: به نگار
  • کد کتاب: 90782 - 44/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: ابراهیم ویکتوری, کیهان شناسی, آفرینش جهان, نجوم, جهان هستی, ستاره شناسی, کتاب اسرار کائنات