اسرار پناهگاه اژدها ؛ پنج گانه‌ افسانه

اسرار پناهگاه اژدها

نویسنده: براندون مول
مترجم: میلاد فشتمی
ناشر: بهنام
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 528
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

پنج گانه‌ افسانه

دو ابزار مخفی کشف شده‌اند و انجمن ستاره مغرب برای به دست آوردن سه طلسم باقیمانده از هیچ تلاشی فروگذار نیست. پناهگاه‌های بیشتری در آستانه فروپاشی قرار دارند. در تلاش برای متوقف کردن انجمن، کندرا در‌می‌یابد که کلید صندوق ابزار سوم در پناهگاه لانه اژدها مخفی شده است. رقابت برای به‌دست آوردن ابزارهای مقدس آغاز شده است. آیا کسی می‌تواند زنده از یک پناهگاه اژدها بیرون بیاید؟ چه کسی رقابت را خواهد برد؟ انجمن و یا شوالیه‌های سحرگاه؟

قهرمانان اصلی این مجموعه دو خواهر و برادر با نام‌های «کندرا» و «سـِت» هستند که وارد منطقه‌ای حفاظت شده می‌شوند؛ منطقه‌ای که در آن گونه‌های مختلف جادویی و اساطیری برای جلوگیری از انقراض نسل‌شان به آن‌جا پناه برده‌اند.در این سرزمین که «آشیانه‌ی افسانه» نام دارد، همه‌ی موجودات به لطف عهدنامه‌ی تأسیس منطقه از مصونیت برخوردارند و البته هرگونه سرپیچی از قوانین، عواقبی را برای موجود خاطی در پی دارد.

در این دنیا انسان نه تنها قدرت برتر نیست؛ بلکه به واسطه‌ی غیرجادویی بودن ماهیتش جزء گونه‌های کم‌اهمیت به‌شمار می‌رود.حال دو انسان یعنی کندرا و ست وارد این سرزمین شده‌اند و با ورودشان ماجراهای عجیب و خطرناکی را تجربه می‌کنند. آن‌ها پس از آشنایی با مادربزرگ و پدربزرگ سورنسون، باید در تامین امنیت این سرزمین با آن‌ها و با شوالیه‌های سحرگاه همکاری کنند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اسرار پناهگاه اژدها ؛ پنج گانه‌ افسانه

  • ناشر: بهنام
  • کد کتاب: 80531 - 82/1
  • موجودی: در انبار
  • 210,000ریال
  • 170,000ریال

برچسب ها: براندون مول, میلاد فشتمی, داستان های تخیلی, داستان های نوجوان, داستان های اسطوره ای, پنج گانه‌ افسانه , کتاب اسرار پناهگاه اژدها