كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
اسرار مرگ و زندگی ؛ زیستن یا نابود شدن

اسرار مرگ و زندگی

نویسنده: کامیل فلاماریون
مترجم: هادی پزشک پور
ناشر: شهریار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 328
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1353 - دوره چاپ : 1

کمیاب - کیفیت : عالی ~ درحد نو

 

مروری بر کتاب 

زیستن یا نابود شدن

کتاب اسرار مرگ و زندگی، زیستن یا نابود شدن به بحث پیرامون مشکل ترین مسائل خلقت می پردازد. بحث اصلی این کتاب تحقیق در ساختمان کلی عالم و کاوش در حقیقت وجود و بررسی اسرار خلقت در انسان می باشد. روح کلمه ایست به قدمت تاریخ انسان و جوهریست که بیش از هر مسئلۀ دیگر فکر انسان را به خود مشغول داشته است. از قدیم الایام تاکنون از مذاهب گرفته تا فلسفه های پیشرفته و فرهنگ عامه و حتی خرافات درباره روح اظهار نظر کرده اند ، و ذهن بشر را درگیر مسئله و وجودی نموده اند ، که به شهادت بزرگترین دانشمندان علوم تجربی خود علم در اواخر قرن بیستم پاسخ جامع و مانعی برای آن ندارد.

روح کلمه ایست به قدمت تاریخ انسان و جوهریست که بیش از هر مسئلۀ دیگر فکر انسان را به خود مشغول داشته است. از قدیم الایام تاکنون از مذاهب گرفته تا فلسفه های پیشرفته و فرهنگ عامه و حتی خرافات دربارۀ روح اظهار نظر کرده اند و ذهن بشر را درگیر مسئله و وجودی نموده اند که به شهادت بزرگترین دانشمندان علوم تجربی خود علم در اواخر قرن بیستم پاسخ جامع و مانعی برای آن ندارد.

کامیل فلاماریون روح شناس قرن نوزدهم فرانسه , تحقیقات خود را چنین خلاصه می کند:

1- روح مانند موجود واقعی وجود دارد و مستقل از بدن است. این پایه عقاید روح گرایان است که قبلا" به آن اشاره کردیم.
2- دارای قوایی است که هنوز علم آنرا نشناخته است . روح می بیند, می شنود , فکر می کند و با دنیای خاکی در تماس است. اگر فکر کنیم هیچ احساسی ندارد اشتباه است. روح انسان دارای قدرت و اثرات فیزیکی است.
3- روح از فاصلۀ دور و بدون مداخلۀ حسی از طریق تله پاتیک می تواند عمل کند.
4- در طبیعت یک عامل روانی فعال و عامل وجود دارد که ماهیت آن بر ما پوشیده است و بالاخره امروز می توان یک چیز دیگر بر آن افزود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اسرار مرگ و زندگی ؛ زیستن یا نابود شدن

  • ناشر: شهریار
  • کد کتاب: 95254 - 202/7
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: کامیل فلاماریون, هادی پزشک پور, روانشناسی مرگ, آرامش, فراروانشناسی, زندگی پس از مرگ, ارتباط با ارواح, کتاب اسرار مرگ و زندگی