منو
سبد خرید

اسرار مرگ

اسرار مرگ
موجود نمی باشد
اسرار مرگ
0 ریال
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • مدل: 83897 - 114/3
  • وزن: 0.10kg
  • UPC: 12

اسرار مرگ

نویسنده: سوامی موکتانادا
مترجم: شیرین نبوی نژاد
ناشر: نشر عشق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 84
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1382 - دوره چاپ : 2

 

مروری بر کتاب 

اسرارآمیزترین و شنیدنی ترین مطالب در مورد مرگ از زبان یک قدیس روشن بین

کتاب حاضر متن سخنرانی 'سوامی موکتاناندا 'درباره مرگ است .وی که از بنیانگذاران یوگاست, معتقد است' :مرگ قسمتی از واقعیت این جهان است و زوال بدن فیزیکی, یکی از پیامدهای این واقعیت انکارناپذیر است .مرگ تنها یک واقعه فیزیکی نیست بلکه یک رخداد معنوی و اخلاقی نیز می‌باشد...تنها انسان‌های وارسته و بزرگواری به اسرر مرگ پی می‌برند که عمق انسان بودن خود را درک کرده باشند...یک انسان باید دو چیز را همیشه مد نظر داشته باشد .اول خداوند بزرگ و بعد مرگ خود را .' در پایان کتاب واژه‌نامه توضیحی متن به چاپ رسیده است .

آیا مرگ حقیقت دارد؟ این یکی از سخنرانیهای سوامی موکتاناندا است که به زبان انگلیسی منتشر شده است. این کتاب تحت عنوان اسرار مرگ توسط خانم دکتر شیرین نبوی نژاد که خود از جراحان زبردست دندانپزشکی و استاد یوگا میباشند به فارسی روان ترجمه شده است.

مطمئن هستم کسانی که این کتاب را مطالعه می کنند اگر در کانال نور حرکت می‌کنند و از مومنین و دوستان واقعی خداوند هستند راضی و خرسند با قلبی سرشار از عشق و عزمی استوار حرکت خود را به سمت رهایی و آزادی است قید و بند نفس ادامه می‌دهند و کسانی که خدای ناکرده در کانال ظلمت و تاریکی راه می سپارند ولی بنا به قول قران مجید به نفس خود بصیرت دارند بعد از مطالعه ترجمه کتاب به فکر فرو میروند و با تلاش فراوان سعی می کنند تا رو پود روح خود را از اسارت نفس رها کنند و با یک چرخش سریع خود را به کانال نور و روشنایی انتقال دهند و با رشد آگاهی خود و نزدیک شدن به آستان مقدس خداوند از هراس مرگ رها شده به شکار میروند.

کتابی که اکنون در دست دارید یک کتاب کلاسیک یا درسی نیست که افکار و تصورات انسانی را در رابطه با مرگ بیان کند. بلکه محتویات کتاب حاضر تجربیات انسان مقدسی است که در زمان حیات و در حال مراقبه به فراسوی مرزهای مرگ سفر کرده است و از اسرار مرگ آگاهی یافته است.

سوامی موکتاناندا

سوامی موکتاناندا در سال ۱۹۰۸ میلادی در یک خانواده مرفه و ثروتمند در نزدیکی شهر منگلور به دنیا آمد در سن ۱۵ سالگی برای اولین بار با گاوان نیتی آناندا را که بعدا استاد معنوی او شد ملاقات کرد. این آشنایی در همان زمان باعث اولین جرقه تحول روحی در او گردید چندی بعد تصمیم گرفت برای درک خداوند خانه و کاشانه خود را ترک کند و سفری طولانی را شروع کند.در این مهاجرت که ۲۵ سال به طول انجامید او سه بار طول و عرض هند را طی کرد.در این سفر اولین استاد معنوی خود سوامی سیدارودا که یکی از معروفترین فرزانگان آن زمان بود را ملاقات کرد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب