كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
اسرار عصر حجر

اسرار عصر حجر

نویسنده: اریک فون دنیکن
مترجم: قدیر گلکاریان
ناشر: علمی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 150
اندازه کتاب: رقعی  - سال انتشار: 1375 - دوره چاپ: 1

کیفیت : نو ؛ نوشته تقدیمی دارد

 

مروری بر کتاب 

اریک فون دنیکن در تاریخ 14 آوریل سال 1935 در شهر زوفینگن کشور سوئد چشم به جهان گشود. دوران تحصیل خود را در این شهر به پایان رساند. و از کالج «سنت میشل» شهر فریبورگ دیپلم متوسطه خود را اخذ کرد. از همان دوران به مطالعه کتابهای باستان‌شناسی و کتب مذهبی علاقه نشان داد و بتدریج در این زمینه به اطلاعات زیادی دست یافت. در اثنائی که دانشگاه استکهلم را برای تحصیل در رشته باستان‌شناسی برگزیده بود، در صدد یافتن بسیاری از معماهای باستانی مربوط به باستان‌شناسی شد. حدود بیست و چهار سال پیش با نوشتن کتاب خود به نام «خاطراتی مشرف به آینده» نام و شهرت فراوانی کسب کرد. طوری که این کتاب در عرض دو سال بیش از 50 میلیون جلد تیراژ جهانی را به خود اختصاص داد. او تاکنون 13 اثر دیگر به رشته تحریر درآورده که «اسرار عصر حجر» نیز یکی از آنهاست.

اریک فون دنیکن در این اثر با تکیه بر مستندات علمی و براهین آشکار سعی دارد نگرش ما را در رابطه با تصوراتمان نسبت به عصر حجر دگرگون سازد. او با اشاره به آثار تاریخی که در اقصی نقاط جهان به صورت مگالیتها با قدمت تاریخی بیش از 10000 سال وجود دارند، ما را در پندارهایمان نسبت به تاریخ تمدن بشری به تردید واداشته و ثابت میکند که عصر حجر آنگونه نبوده است که ما تا به حال تصور کرده‌ایم. انسان دوران سنگی نه تکامل یافته‌ای از میمون بوده و نه انسان غارنشین و وحشی. بلکه در تاریخی که ما به عصر حجر نسبت می‌دهیم، انسان از نبوغ و استعداد زیادی در علم ریاضی و نجوم و... برخوردار بوده است که درصفات کتاب از حقایق تمدن بشری آگاه خواهید شد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اسرار عصر حجر

  • ناشر: علمی
  • کد کتاب: 98713 - 113/4
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: اریک فون دنیکن, قدیر گلکاریان, تاریخ جهان باستان, موجودات فضایی, بشقاب پرنده, عصر حجر, تاریخ تمدن, کتاب اسرار عصر حجر