كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
اسرار سازمان سیا

اسرار سازمان سیا

نویسنده: آندریوتولی
مترجم: حسین لعل
ناشر: جاویدان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 614
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1346 - دوره چاپ: 2

کمیاب  - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

The C.I.A Wants You

سازمان سیا"، CTA خط دفاعی پیشرفته‌ای بوجود آورد که قادر است‌ برضد جاسوسی‌های دشمن،حتی خارج از خاک امریکا،اقدام نماید و میتواند نقشه‌های‌ سازمان‌های اطلاعاتی دشمن را پیش از آنکه مامورین آنها به موفقیتی دست یابند،خنثی‌ نماید.

مأموریت این سازمان دفاعی،عبارتست از حفاظت سرفرماندهی‌های امریکا در خارج و مراقبت دفاعی از تاسیسات فنی و صنعتی و غیره در برابر نفوذ عوامل خارجی و نیز جلوگیری از نفوذ جاسوسان به اسرار نیروهای مسلح(ارتش،نیروی هوائی،نیروی‌ دریائی و غیره.)در هریک از این قلمروها،مسئولیت و وظایف‌ "سیا" بطور جداگانه‌ و مشخص تعیین گردیده است.

اداره تحقیقات فدرال‌" (F.B.I) ،در امور داخلی امریکا دخالت مینماید و از جمله وظایف آن،بویژه وظیفه بسیار مهم همانا دفاع ملی و دفاع از خاک امریکا در برابر اعمال زیان آور مأموران دشمن میباشد.جدا ساختن وظایف از این جهت مفید و عملی است که هریک از سازمانها برای‌ انجام وظایف خود مستقل هستند و میتوانند کارشان را بدون هیچگونه درگیری پیش‌ ببرند و در مقابل کارهای انجام شده مسئول باشند و در عین حال هنگام لزوم نیز نهایت همکاری را داشته باشند.نویسنده به بررسی نحوه عملیاتی سازمان سیا در کشورهای گوناگون از جمله ایران میپردازد...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اسرار سازمان سیا

  • ناشر: جاویدان
  • کد کتاب: 113902 - 46/4
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: آندریوتولی, حسین لعل, آمریکا, حکومت و سیاست, جاسوسی, سیاست در امریکا, سازمان اطلاعات امریکا, cia, ضد جاسوسی, سیا, سازمان جاسوسی امریکا