اسرار ذهن ثروتمند

اسرار ذهن ثروتمند

نویسنده: تی. هارواکر
مترجم: مرتضی ذوالانور
ناشر: نسل نواندیش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 279
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 15

 

مروری بر کتاب

ثروتمند فکر کنید تا ثروتمند شوید ٬ در بازی ثروت درون خود استاد شوید

این کتاب را به گونه ای مطالعه کنید که گویی زندگی شما به آن وابسته است.

کتاب اسرار ذهن ثروتمند دو کتاب در یک کتاب است. در قسمت اول بیان می‌شود که عملکرد طرح اولیه‌ی پول در ذهن شما چگونه است. از طریق ترکیبی از بیان‌های شوخ ، صمیمی و آشنا به چم و خم‌های شهری که نویسنده دارد ، یاد می‌گیرید که چگونه دوران کودکی شما سرنوشت مالی شما را رقم می‌زند. همچنین یاد می‌گیرید که چگونه طرح اولیه پول متعلق به خود را تشخیص داده و آن را به گونه‌ای مورد تجدید نظر قرار دهید که نه تنها ایجاد موفقیت کند ، بلکه مهمتر از آن بتواند آن را حفظ کرده و دائم آن را رشد دهید.

در قسمت دوم به شما هفده پرونده ثروت معرفی می‌شود که دقیقا بیان می‌کند که آدمهای ثروتمند چگونه نسبت به آدم‌های فقیر و طبقه متوسط متفاوت فکر و عمل می‌کنند. هر پرونده ثروت شامل مراحل عملی برای شماست ، تا به تمرین آن در دنیای واقعی بپردازید و از ریشه و اساس ، درآمد خود را افزایش داده و ثروت خود را انباشته کنید.

اگر آن طور که دوست دارید از نظر مالی کاری را از پیش نمی‌برید ، باید طرح اولیه پول خود را تغییر دهید. متاسفانه طرح اولیه پول فعلی شما خیال دارد تا آخر عمر با شما بماند مگر اینکه بتوانید آن را شناخته و مورد تجدید نظر قرار دهید. این دقیقا همان کاری است که به کمک این کتاب خارق العاده انجام خواهید داد. اگر آن طور که مردم ثروتمند می‌اندیشند و عمل می‌کنند ، شما هم بیندیشید و عمل کنید ، احتمال اینکه شما نیز ثروتمند شوید خیلی زیاد است!

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اسرار ذهن ثروتمند

  • 399,000ریال
  • 360,000ریال

برچسب ها: تی. هارواکر, مرتضی ذوالانور, روانشناسی موفقیت, اقتصاد, کتاب اسرار ذهن ثروتمند