كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
اسرار دنیاهای گمشده

اسرار دنیاهای گمشده

نویسنده: چارلز برلیتز
مترجم: شیوا رویگریان - شیوا شاهد
ناشر: میلاد
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 320
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1363 
دوره چاپ: 1

 کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

اثری دیگر از نویسنده کتاب مثلث برمودا

اثری دیگر از نویسنده کتاب مثلث برمودا تاریخ تطور اندیشه بشری، در حقیقت از تاریخ تکامل نیروهای مولد و شیوه های تولید جدایی ناپذیر است و وقوف و آگاهی بر طلوع فکر انسانی، بدون منظور داشتن این قانون کلی بیهوده می نماید.

تمدن‌های مخفی و بررسی نشده تاریخ باستانی کره زمین , اصلی ترین مبحث پرداخته شده در این کتاب است که در کنارش تمدن‌های فرازمینیِ مرتبط با انسان‌ها را نیز کنکاش می کند… دخالت فرازمینیان در به وجود آمدن تمدن های باستانی کره زمین که اکنون از آن تمدن ها بی خبریم نیز از محورهای اصلی کتاب است…

تاریخ تطور اندیشه بشری، در حقیقت از تاریخ تکامل نیروهای مولد و شیوه های تولید جدایی ناپذیر است و وقوف و آگاهی بر طلوع فکر انسانی، بدون منظور داشتن این قانون کلی بیهوده می نماید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اسرار دنیاهای گمشده

  • ناشر: میلاد
  • کد کتاب: 117191 - 103/4
  • موجودی: در انبار
  • 490,000ریال

برچسب ها: چارلز برلیتز, شیوا رویگریان, شیوا شاهد, تاریخ جهان, شگفتی های جهان, موجودات فضایی, انسان های اولیه, اسرار جهان, جهان باستان, مثلث برمودا, کتاب اسرار دنیاهای گمشده