كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
استاندارد عملی مدیریت ارزش کسب شده

استاندارد عملی مدیریت ارزش کسب شده

نویسنده: محمدرضا فرج مشایی - علی بیاتی - مهدی ابراهیمی
ناشر: آریانا قلم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 256
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

این سند، ویرایش دوم این استاندارد می باشد و بر اساس کار ویرایش پیشین آن ایجاد شده است. این سند مفاهیم بسیاری را گسترش می دهد و درمورد زیرساخت ها و فرآیندهای ضروری برای انجام اثربخش مدیریت ارزشِ کسب شده، اطلاعاتی را فراهم می کند. ویرایش دوم به طورکامل تغییر شکل داده شده است تا در آن از یک رویکرد فرآیندی پیروی شود.

استاندارد عملی مدیریت ارزشِ کس بشده زیرمجموع های از شیو ههای مدیریت پروژه را تعیین می کند که برای مدیریت ارزشِ کس بشده مورد استفاده قرار م یگیرند.

استاندارد عملی مدیریت ارزشِ کس بشده ی کسری واژگان عمومی را ترویج می کند. تعاریف لغات کلیدی با واژه نامه [یکپارچه] 1 همسو م یباشد، هرچند که تمام لغات و واژگان استفاده شده در این استاندارد در واژه نامه [یکپارچه] وجود ندارند.

هدف از توسعه این استاندارد این نیست که استاندارد کاملاً جامعی باشد. متدولوژیها و ابزارهای مختلفی برای پیاد هسازی فرآیندهای تشریح شده در این استاندارد وجود دارد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

استاندارد عملی مدیریت ارزش کسب شده

  • 70,000ریال

برچسب ها: محمدرضا فرج مشایی, علی بیاتی, مهدی ابراهیمی, مدیریت موفق, مدیریت کسب و کار, کتاب استاندارد عملی مدیریت ارزش کسب شده