کتاب استادان و نااستادانم فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب تاریخ و جغرافیای ایران انتشارات جهان کتاب

استادان و نااستادانم

نویسنده: عبدالحسین آذرنگ
ناشر: جهان کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 173
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1394 ~ 1390 - دوره چاپ: 5 ~ 1

 

مروری بر کتاب

این کتاب برای کسانی نوشته شده است که دغدغه آموزاندن و آموختن دارند. عشق به آموختن را چه کسانی و چگونه در دلهایی برمیافروزند؟ میل به آموختن را چه کسانی و چگونه در دلهایی میمیرانند؟ مرز میان استادی و نااستادی کجاست؟ آیا اگر ما استادان دیگری میداشتیم یا تأثیرگذارانی که علاقه های عمیق و استعدادهای ما را درمی یافتند و ما را به مسیرهای خودمان سوق میدادند، اکنون همان بودیم که هستیم؟

آموزشگران راستین، انگیزشگران راستین اند؛ آنها کاشف، هدایتگر، الهام بخش و نیرودهنده انگیزه هایی هستند که سرچشمه همه آفرینش ها، ره گشایی ها و ساختنه است.

«استادان و نااستادانم» روایتی انتقادی است از تجربه های شخصی نویسنده از نظام و روابط آموزشی در ایران (از گذشته تا کنون) و همچنین خارج از ایران، هم شامل محیط های آموزشی رسمی چون دبستان و دبیرستان و دانشگاه میشود و هم شامل محیط های دیگری که رابطه استاد و شاگردی در عرصه های مختلف دانش و حرفه و هنر و ... در آنها جریان دارد.

نویسنده تجربه سپری کردن دوره خدمت سربازی خود را با همان نگاه دقیق و موشکاف حلاجی میکند که دوره کارآموزی در مؤسسه هایی مانند فرانکلین و مایکروسافت یا تدریس خود در دانشگاه را و البته در بیان همه اینها، موضوع اصلی، آموختن و آموزش دادن است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

استادان و نااستادانم

  • ناشر: جهان کتاب
  • کد کتاب: 76752 - 59/5
  • موجودی: در انبار
  • 140,000ریال
  • 115,000ریال

برچسب ها: عبدالحسین آذرنگ, علوم اجتماعی, جامعه شناسی آموزشی, جامعه شناسی ایران, آموزش در ایران, آموزش و پرورش, کتاب استادان و نااستادانم