كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
اسب و آدمکش

اسب و آدمکش

نویسنده: سی. اس. لوئیس
مترجم: امید اقتداری , منوچهر کریم زاده
ناشر: هرمس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 210
اندازه کتاب: پالتوئی - سال انتشار: 1382 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

ماجراهای نارنینا

ماجراهای نارنیا از هفت کتاب مستقل پدید آمده است که خواننده می‌تواند آن‌ها را به دنبال هم و یا جدا از هم بخواند و از حوادث درهم‌تنیده و تخیل‌برانگیز آن‌ها لذت ببرد. این هفتگانه‌ی جذاب و پرهیجان سال‌هاست که در سراسر جهان با استقبال گرم و روزافزون جهان روبه‌رو شده است.

...زمانی چهار تا بچه بودند به اسم‌های پیتر، سوزان، ادموند و لوسی. این داستان درباره‌ی اتفاقی است که وقتی آن‌ها را هنگام جنگ به خاطر دورکردن از حمله‌های هوایی به بیرون از لندن فرستادند، برایشان رخ داد. بچه‌ها را به خانه‌ی پروفسور پیری فرستادند که در دل روستایی زندگی می‌کرد که شانزده کیلومتر از نزدیک‌ترین ایستگاه قطار و بیش از دو کیلومتر از نزدیک‌ترین اداره‌ی پست فاصله داشت....

شخصیت‌های اصلی داستان سرگذشت نارنیا 
اصلان : او در هفت کتاب نارنیا به عنوان یک نقش مهم حضور دارد. او یک شیر سخن گوست که در نارنیا به عنوان یک پادشاه شناخته می‌شود او دارای شخصیتی مهربان و عاقلانه است و یک راهنمای دلسوز برای شخصیت‌های نارنیا می‌باشد.
خانواده پونسی: چهار خواهر و برادر که قهر مانان اصلی تاریخ نارنیا به حساب می‌آیند. آن‌ها در کتاب اول نارنیا (شیر کمد جادوگر) پادشاهان و ملکه‌ی نارنیا می شوند و در اکثر کتاب‌ها حضور دارند.
استاس اسکراب: او در کتاب سوم(کشتی سپیده پیما)وارد داستان می‌شود. او در آغاز دارای شخصیتی واقع گرا می‌باشد و اعتقادی به نارنیا ندارد ولی بعداً به طور اتفاقی وارد نارنیا شده و ان را باور می‌کند. وی در کتاب صندلی نقره‌ای نقش اصلی داستان را ایفا می‌کند.
جیل پل: وی توسط استاس در کتاب صندلی نقره‌ای به نارنیا راه پیدا می‌کند.جیل هم کلاسی و همسایه ی استاس می‌باشد و در کتاب آخرین نبرد نیز حضور دارد.
دیگوری: او تنها در کتاب خواهر زاده جادوگر حضور دارد و اولین انسان می‌باشد که در نارنیا حضور پیدا می‌کند.
پولی پلامر: او همسایه و دوست دیگوری است که توسط شعبده باز ستمکار به کمک یک حلقه وارد نارنیا می‌شود. پولی و دیگوری تنها شاهدان ایجاد نارنیا توسط اصلان هستند.
پرنس کاسپین: او در دومین کتاب حضوری فعال دارد که تاج و تخت خود را توسط عموی خود از دست داده و به کمک خانواده پونسی دوباره تاج و تخت خود را پس می‌گیرد.
جادیس(جادوگر سپید): او که یکی از مخالفان مهم نارنیا می‌باشد در کتاب خواهر زاده جادوگر وارد نارنیا شده و عامل یخ زدن نارنیاست و در کتاب شیر کمد جادوگر توسط اصلان در جنگ کشته می‌شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اسب و آدمکش

  • ناشر: کیمیا
  • کد کتاب: 65748 - 109/5
  • موجودی: در انبار
  • 170,000ریال
  • 150,000ریال

برچسب ها: سی. اس. لوئیس, امید اقتداری, منوچهر کریم زاده, نارنینا, داستان های امریکایی, داستان های تخیلی, داستان های نوجوان, کتاب اسب و آدمکش