كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
اساطیر خاورمیانه

اساطیر خاورمیانه

نویسنده: ساموئل هنری هوک
مترجم: علی اصغر بهرامی - فرنگیس مزداپور
ناشر: روشنگران و مطالعات زنان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 270
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1372 - دوره چاپ: 2


مروری بر کتاب

کتاب اساطیر خاورمیانه ، شرح مضامینی اسطوره ای متعلق به هزاره های پیشین است که طی چهل تا پنجاه سال اخیر به همت باستان شناسان و کهن شناسان جهان از مناطق خاورمیانه به ویژه دشت سوزیان و دشت میان رودان و دره ی نیل و آسیای صغیر از دل تاریکی بیرون کشیده شده و تاریخ جهان را دگرگون کرده است .

با خواندن این اثر مستند در می یابید که چگونه ادیان یهودی- مسیحی ، ریشه در اسطوره های باستانی سرزمین سومر دارند که امروزه در هیچ جای تاریخ یا جغرافیایی جهان شناسی از ایشان اثری نیست اما تاریخ تمدن بشری سخت مدیون اندیشه های والا و ابداعات فکری و عملی ایشان است . اینان سازندگان نخستین شهرهای جهان و بانیان نخستین مردم سالاری و پایه گذاران راستین تمدن شهرنشینی بودند .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اساطیر خاورمیانه

  • 200,000ریال
  • 150,000ریال

برچسب ها: ساموئل هنری هوک, علی اصغر بهرامی, فرنگیس مزداپور, اساطیر مصر, اساطیر خاورمیانه, تاریخ تمدن, اساطیر ایران, اساطیر, کتاب اساطیر خاورمیانه