کتاب از کودکانتان عکس های گویا و جان دار بگیرید فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب نقاشی ، عکاسی ، گرافیک انتشارات خارپشت

از کودکانتان عکس های گویا و جان دار بگیرید
نویسنده: جی فورمن
مترجم: ونداد جلیلی
ناشر: خارپشت
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 144
اندازه کتاب: خشتی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1
کد کتاب: 110299

 

مروری بر کتاب

تکنیک هایی ساده برای گرفتن عکس های خانوادگی به یادماندنی با همه دوربین ها

تنها با چند نکته ی پایه ای درباره درک عکاسی و درک کودکان می توانید مهارت عکاسی تان را آنقدر بهتر کنید که تقریباً همیشه عکس های خوب بگیرید.
گرفتن عکس های خانوادگی زیبا و ماندنی مستلزم تجهیزات گران قیمت و مهارت های حرفه ای نیست و صرفاً با استفاده ی عملی از اصول ساده و عقل سلیم می توان به این هدف رسید. این اصول بخت شما را در افزایش تعداد عکس های خوب در هر نوبت عکاسی بیشتر میکند و کمک میکند بتوانید آلبوم عکسی زیبا و نمونه داشته باشید و لحظه های خوب زندگیتان را با فرزندانتان ثبت کنید.

سخن نویسنده:
ما دوست داریم در عکس های بچه هامان روحیه و خصوصیات ظریف شخصیتی شان دیده شود. بی تردید خنده ی کودک سه ساله من شیطنت آمیز تر از خنده دوسال و نیمه گی او است. چشمان پسرک هفت ماهه ی من تا همین یک ماه پیش کاملا به من شبیه بود اما حالا با چشمان مادرش مو نمی زند. پدر و مادر شاهد دوره های مختلف رشد فرزندانشان هستند و مایل اند هر لحظه را قبل این که دوره بعد شروع شود و از دست برود ثبت کنند. البته فرزندان ما خیلی زود رشد می کنند اما ما می توانیم با عکس های آنها لحظه ها را شکار کنیم و هر وقت دوست داشته باشیم تماشا کنیم. رشد آنها و سال خورده شدن ما این گونه قابل تحمل تر می شود.

برای این که ثابت کنم سادگی اصلی موثر است تمام عکسهایی را که در این کتاب می بینید با یک دوربین استاندارد و یک فلاش معمولی یا نورخورشید گرفته ام. در این کتاب اصلا خبری از تکنیک های پیشرفته ی استودیویی نیست! می دانم که شما نمی خواهید شغل تان را تغییر دهید یا پول زیادی صرف خرید تجهیزات گران قیمت کنید. می دانم می خواهید قبل بزرگ شدن فرزندتان عکس های زیبا و به یادماندنی از آنها بگیرید. امیدوارم با کمک این کتاب به این هدف برسید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

از کودکانتان عکس های گویا و جان دار بگیرید

  • ناشر: خارپشت
  • کد کتاب: 110299
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: جی فورمن, ونداد جلیلی, عکاسی