كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
از ولگردی تا دیکتاتوری

از ولگردی تا دیکتاتوری

نویسنده: ویلیام شایرر
مترجم: کاوه دهگان
ناشر: عارف
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 175
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1370  - دوره چاپ : 1

 

مروری بر کتاب 

مصور - زندگینامه هیتلر 

تم اصلی کتاب زندگینامه هیتلر برای کسانی که فرصت نکرده ‏اند تا جنگ دوم جهانی و وقایع آن را از زبان نوشته‏ های «ویلیام شایرر» در تاریخ ‏نویسی مفصل او مطالعه کنند کتاب «از ولگردی تا دیکتاتوری» نوشته‏ ای عبرت ‏انگیز، جذاب و تاریخی از شخصیت محوری جنگ دوم جهانی است. شخصیتی که بیشتر به دیوانه‏ ها شبیه هستند تا رجال سیاسی و ترجمه بدون نقص کاوه دهکان به این کتاب کوچک از انتشارات فرهنگ جذابیت بیشتری می‏دهد.

خواننده از آغاز تا پایان این کتاب همچنان در تعجب باقی می‏ماند که چطور این افراد با شخصیتی این چنین توانستند جهان را به آتش و خون بکشند و قتل عامی فجیع و بی‏ سابقه در تاریخ به راه بیاندازند که البته در نهایت به تاریک‏خانه تاریخ سپرده شدند. با مطالعه این کتاب بخشی از علل و موجبات بروز جنگ دوم جهانی و نتایج آن را می‏توان مورد تحقیق و بررسی قرار داد.

چه عواملی سبب شده اند مردی که از میان زاغه های اتریش برخاسته و نه سال بیشتر به جرم خیانت به کشور آلمان به زندان افتاده بود، در سن چهل و سه سالگی به مقام صدارت عظمای جمهوری دموکراتیک آلمان _ کشوری که برای نابودی آن سوگند یاد کرده بود_ دست یابد.

علت نفرت ورزی های هیتلر چه بود؟
دروه های کودکی و نوجوانی او چه تاثیری در به قدرت رسیدن و نفرت ورزی او داشت؟ 
کتاب حاضر که به قلم دوتن از ژورنالیست های مشهور نوشته شده است، به چگونگی همین تحولات پرداخته است. 
برای کسانی که فرصت نکرده‏اند تا جنگ دوم جهانی و وقایع آن را از زبان نوشته‏ های «ویلیام شایرر» در تاریخ‏نویسی مفصل او مطالعه کنند کتاب «از ولگردی تا دیکتاتوری» نوشته‏ای عبرت‏انگیز، جذاب و تاریخی از دو شخصیت محوری جنگ دوم جهانی است.

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

از ولگردی تا دیکتاتوری

  • ناشر: عارف
  • کد کتاب: 99652 - 209/4
  • موجودی: در انبار
  • 270,000ریال

برچسب ها: ویلیام شایرر, کاوه دهگان, جنگ جهانی دوم, هیتلر, جنگ جهانی دوم, نازیسم, فاشیسم, کتاب از ولگردی تا دیکتاتوری