دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

از موج تا اوج

از موج تا اوج

نویسنده: مسعود لعلی
ناشر: بهار سبز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 154
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1394 ~ 1392 - دوره چاپ: 5 ~ 4

 

مروری بر کتاب

قصه هایی برای از بین بردن غصه ها 2 

...یک روز یک کشیش مسیحی، راهب بودایی، و ملای مسلمان تصمیم میگیرند تا ببینندکدوم توی کارش بهتره. به همین منظور، تصمیم میگیرند که هر کدوم به یک جنگل برند، یک «خرس» پیدا کنند و سعی کنند اون «خرس» رو به دین خودشون دعوت کنند.

بعد از مدتی، دور هم جمع میشند و از تجربه شون صحبت میکند... اول از همه کشیش شروع به صحبت کرد : «وقتی خرس رو دیدم، براش چند آیه از کتاب مقدس (درباره قدرتصلح، کمک و مهربانی به دیگران) خوندم و بهش آب مقدس پاشیدم. خرس اونقدر شیفته ومبهوت شد که قراره هفته دیگه اولین مراسم تشریف ش برگزار بشه».

راهبه بودایی گفت: «من خرسی رو کنار یک جوی آب توی جنگل دیدم.. براش مقداری ازکلمات آسمانی بودای بزرگ موعظه کردم. براش از قدرت ریاضت، تمرکز و قانون کارما (قانون عمل و عکس العمل رفتار آدمی) صحبت کردم. خرس آنقدر علاقه مند شده بودکه به من اجازه داد غسل تعمید بدهمش و براش یک اسم مذهبی-بودایی انتخاب کنم».

....به بزرگمردی گفته شد ; با زبانی دعا کن که با آن گناه نکردی، تا دعایت مستجاب شود». بزرگمرد پرسید «چگونه؟». به او گفته شد: «به دیگران بگو برایت دعا کنند چون تو با زبان آنها گناه نکرده ای!.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات