كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
از شما چه پنهان

از شما چه پنهان

نویسنده: اکبر کریمی خرمی
ناشر: نوید شیراز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 135
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

حاوی شش داستان کوتاه

...جاده از كنار كوه سفید می گذشت .به بیدستان كه می رسید شاخه ای از آن به سمت غرب جدا می شد.ازكنار باغهای باغ سیاه عبور می كرد ،مزرعه سفید را پشت سر می گذاشت ،به دشتی نسبتا حاصل خیز سرازیر می شد ودرمیدانی كوچك به نام چاله میدان خلاصه می شد...

...روستایی با جمعیت اندك وبیشتر باغ دارندوكشاورز.مابین دو روستای دهبید وخرمی قدیم ؛اكنون باشهر صفاشهر یكی شده است....

در واقع كریمی با یك تیر دو نشان زده ،هم داستان نوشته وهم اطلاعات جغرافیایی زادگاهش را رونمایی كرده است كه البته نقص این كار ،گذرا بودن آن است و این كه به صورت مفصل به جاذبه های سیاحتی و طبیعی زادگاهش نمی تواند بپردازد.بنابر این پیشنهاد نگارنده این است كه كتابی رادر حد انفرادی ومستقل دراین مورد بنگارد.حسن كار كریمی این است كه در داستان های((از شما چه پنهان))از این شاخه به آن شاخه نمی پرد وخط روایت را در هرداستان باتمام فراز وفرودهاوروایت های فرعی از دست نمی دهد،به همین خاطر خواننده با شوق وبدون ملال داستان را تا پایان دنبال می كند.

 

فهرست

تفنگ بادی
معلم ریاضی
از شما چه پنهان
کف پایی
شرط بندی
دوچرخه

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

از شما چه پنهان

  • 95,000ریال

برچسب ها: اکبر کریمی خرمی, داستان های کوتاه فارسی, کتاب از شما چه پنهان