كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
از شعر تا قصه

از شعر تا قصه 

نويسنده: گروه نویسندگان
ناشر: کوروش
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 106
اندازه كتاب: رقعی - سال انتشار: 1349 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

دفتر سوم -  گاهنامه هنری گروه دانشجویی کمک

گاهنامه هنری از شعر تا قصه به سرپرستی پیمان جهان بین و گروه دانشجویی کمک در شیراز به طبع رسید. درباره پیمان جهان بخش مطلب چشمگیری نیافتم الا اینکه منصور اوجی در مصاحبه ای درباره پیشینه آشنایی اش با پیمان جهان بخش گفته: «بچه های شیراز تماس گرفتند و گفتند می خواهیم مجله ای را منتشر کنیم به نام از شعر تا قصه. آقای بنیاد بود و اقای پیمان جهان بین که بخش مالی مجله را تأمین می کرد و الان امریکاست. قرار شد من مطالب را برایشان جمع آوری کنم. خواستم مطلبی درباره نیما آماده کنم . . . پیمان جهان بخش با همکاری چند تن از جمله این گاهنامه هنری را راه انداخت.

مجله "از شعر تا قصه" بیش از سه شماره اش منتشر نشد و شماره چهارم آن آماده بود که پیمان جهان بین از ایران رفت». این شماره مجله که سومین شماره است شامل مطالبی از جلال آل احمد، رابرت هیلی یر ترجمه منوچهر کاشف، یادداشتهایی از استانیسلاوسکی ترجمه مهین اسکوئی، ابوالقاسم فقیری، پرویز مسجدی، پیمان جهان بخش، حمید قدیمی حرفه، سیروس شمیسا و سخنرانی ابراهیم گلستان در شیراز و نیز شعرهایی از منصور اوجی، منصور برمکی، حسن شهپری، سیروس شمیسا، جعفر کوش آبادی، پرویز کریمی، محمود طیاری، زبیگنیو هربرت به انتخاب منصور اوجی، هوهانس تومانیان و مسعود فرزاد است که در سال 1349 شمسی به همت اداره فرهنگ و هنر فارس به طبع رسید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

از شعر تا قصه

  • ناشر: کوروش
  • کد کتاب: 89119 - 113/8
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: داستان های کوتاه, شعر نو, نمایشنامه, مجله قدیمی, نقد ادبی, مقالات ادبی, کتاب از شعر تا قصه