كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
از زمین تا کره ماه

 از زمین تا کره ماه

نویسنده: ژول ورن
مترجم: حدادی
ناشر: عطائی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 136
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1337  - دوره چاپ : 1

کمیاب  - کیفیت : عالی ؛ لبه جلد کتاب افتادگی کوچکی دارد

 

مروری بر کتاب

... در یک شب مهتابی در حضور هزاران نفر سفر خود را آغاز می­کند. چهار روز تمام سه سرنشین دلیر آن زندگی مطبوع مسافرین یک کشتی اقیانوس­ پیمای مجلل را دارند که فقط گهگاه حوادثی خارق­ العاده یکنواختی آن را برهم می­ زند: از جمله اینکه آنها به مناسبت گذر از مدار زمین به مدار ماه مراسم کوچک صمیمانه­ ای ترتیب می­ دهند، مراسم عجیبی که در اثنای آن هریک از ماجراجویان احساس می­کند که به هوا بلند می­ شود و بطری ها و لیوان ها را می­بیند که در فضای داخل گلوله شناورند؛ زیرا آنها از نیروی جاذبه زمین رها شده ­اند.

برخورد غیره منتظره با یک سنگ آسمانی مسیر گلوله را منحرف می­کند و گلوله مثل سیاره­ای دور ماه می­چرخد و به سرنشینان امکان می ­دهد که بدون افتادن روی ماه آن را به دقت ببینند و مشاهدات شان را یادداشت کنند. گلوله با طی مدار بیضوی از ماه دور می­شود و به روی زمین برمی­گردد. سپس در اقیانوس آرام می ­افتد و در آب فرو می ­رود، اما پس از مدتی کوتاه به روی آب می­ آید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

از زمین تا کره ماه

  • ناشر: عطائی
  • کد کتاب: 99861 - 209/5
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: ژول ورن, حدادی, داستان های فرانسوی, داستان های تخیلی, کتاب از زمین تا کره ماه