كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
از ایده تا معماری؛ دو جلدی

از ایده تا معماری

نویسنده: مرتضی صدیق
ناشر: طراحان هنر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 810
اندازه کتاب: بیاضی - سال انتشار: 1393 ~ 1392 - دوره چاپ: 4 ~ 7

کیفیت : در حد نو ~ نو

 

مروری بر کتاب

مجموعه ای از برترین آثار دانشجویان معماری ایران - مصور

ثار این مجموعه از بین 30 هزار اثر انتخاب شده اند که دلایل انتخاب آنها کیفیت ایده پردازی نحوه ی نگاه به موضوع تنوع بینش طراحی توانایی تبدیل ایده به طرح و نیز امکان بهره گیری از آن ها به عنوان نمونه های کمک آموزشیو یا احراز امتیاز بالا توسط هیئت های داوری سنجش آموزش کشور و نیز اساتید مجرب دانشگاه های ایران بوده است.

ایده‌پردازی و درک و بیان مفاهیم بنیادین، از بزرگترین دغدغه‌های دانش‌پژوهان و هنرجویان رشته‌‌های فنی هنری مانند معماری، معماری منظر، شهرسازی و ... است وآنها سالیان سال با این مساله روبرو بوده‌اند که به چه بیاندیشند، چگونه بیاندیشند و نیز چگونه اندیشه‌ی خود را در طراحی‌های خود پی‌ریزی کنند و تداوم ایده‌های خود را در روند شکل‌گیری اثر پی‌گیری کنند.

این اثر بازتابی از این کنکاش و تلاش هنرجویان رشته‌های معماری، معماری منظر و شهرسازی ایران است. کوشش آنها برای ایده پردازی و خلق طراحی بر اساس مفهومی عینی یا ذهنی برای دستیابی به بنیاد‌های فکریشان است.

فهرست

جلد اول

فصل اول:معماری
فصل دوم:معماری منظر
فصل سوم:طراحی شهری
تمام طرح های این مجموعه حاصل تلاش هنرجویان دانشکده های معماری و شهرسازی ایران است که در مدتی کوتاه سعی بر آن داشته اند تا بیاندیشند و اندیشه خود را هدایت کنند تا به اثری با مفهوم و ایده ای خاص برسند.

جلد دوم

فصل اول : طرح ها و ایده های دکتر مرتضی صدیق
آنالیز و دیاگرام
تجزیه و تحلیل
طراحی سایت
حجم
نکات طراحی و تکنیک های راندو
فصل دوم : تحلیل موضوعات طراحی معماری
تمام طرح های این مجموعه حاصل تلاش هنرجویان دانشکده های معماری و شهرسازی ایران است که در مدتی کوتاه سعی بر آن داشته اند تا بیاندیشند و اندیشه خود را هدایت کنند تا به اثری با مفهوم و ایده ای خاص برسند

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

از ایده تا معماری؛ دو جلدی

  • 2,400,000ریال
  • 1,800,000ریال

برچسب ها: مرتضی صدیق, معماری, معماری ایرانی, معماران ایرانی, طراحی, کتاب از ایده تا معماری؛ جلد دوم