كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
از ایدز چه می دانید؟

از ایدز چه می دانید؟

نویسنده: طهمورث فروزین
ناشر: ستاره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 28
اندازه کتاب: جیبی - سال انتشار: 1371 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مصور

بیماری ایدز از جمله بیماری های بسیار خطرناک و بدنامی است که نامش با مواد مخدر، روابط جنسی خارج از عرف و خطرناک در هم آمیخته است. این بیماری از بدو ورودش جان خیلی از انسان ها را به نحو دردناکی گرفت. از جمله افراد بسیار مشهوری که به دلیل ابتلا به این بیماری از دنیا رفتند هنرمندانی بودند که نامشان با موسیقی و البته همجنس گرا بودن گره خورده بود.

از جمله آنها می توان به فردی مرکوری خواننده هندی تبار انگلیسی اشاره کرد که در دهه ی چهل زندگی به این بیماری دچار شد و به طرز دردناکی بیماری رفته رفته توان را از وی ربود. آخرین کار وی با نام (SHOW MUST GO ON ) در ماه های آخر زندگی این خواننده بزرگ به روی صحنه رفت.

این اثر تحت تاثیر آخرین روزهای زندگی کسی است که در اوج شهرت و افتخار به بیماری جانگدازی دست و پنجه نرم کرد و سپس زندگی را بدورد گفت. درد و رنج حاصل از این مبارزه تلخ در صدای وی مشهود است. چهره این خواننده شهیر روز به روز بر اثر ابتلا به این بیماری هولناک زردتر و نحیف تر می شد از جمله می توان به کاهش وزن شدید وی که روز به روز توسط رسانه ها دنبال می شد اشاره کرد.

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

از ایدز چه می دانید؟

  • ناشر: ستاره
  • کد کتاب: 49697 - 1/4
  • موجودی: در انبار
  • 30,000ریال

برچسب ها: طهمورث فروزین, بیماری های مقاربتی, ایدز, کتاب از ایدز چه می دانید؟