کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
ارمغان چهل ساله پارس

ارمغان چهل ساله پارس

نویسنده: عزیز شرقی
ناشر: نوید شیراز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 405
اندازه کتاب: رحلی - سال انتشار: 1381 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

از امروز به جای عصر آزادی روزنامه «پارس» بدست شما داده می شود. عصر آزادی چون خواست از فارس به تهران انتقال یابد ما نتوانستیم جای آن را خالی ببینیم و علاقمندان به آن را باانتظار بگذاریم، تصمیم گرفتیم خدا و نیت پاک با ما همراهی نمود امتیاز روزنامه مستقل دیگری را درخواست و صادر نمودیم.فکر می کردیم که چه نام مناسب را اختیار کنیم که جای عنوان محبوب عصر آزادی.

"ارمغان چهل ساله پارس "گزیده‌ای است از مطالب علمی، ادبی، اجتماعی و اخلاقی، نیز اشعار چاپ شده در روزنامه "پارس ."در انتهای این مجموعه فهرست مطالب متعدد و متنوع کتاب، نیز فهرست اعلام درج شده است .

مطلب آغازین کتاب، نوشته‌ای است از "منصور رستگار فسایی "تحت عنوان "پارس روزنامه‌ای از گونه‌ای دیگر"، یادآور می‌شود روزنامه پارس در سال 1320تاسیس شد .موسس آن مرحوم  فضل الله شرقی بود . این روزنامه به مدت 39سال بدون وقفه با مقالات متنوع سیاسی، اقتصادی همراه با اشعار مختلف به طبع می‌رسید و هفته‌ای دو شماره، در روزهای دوشنبه و پنج شنبه، در 8صفحه منتشر می‌شد ."

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ارمغان چهل ساله پارس

  • ناشر: نوید شیراز
  • کد کتاب: 61901 - 47/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: عزیز شرقی, فضل الله شرقی, روزنامه های ایران, مطبوعات, تاریخ مطبوعات ایران, مطبوعات شیراز, تاریخ سیاسی ایران, کتاب ارمغان چهل ساله پارس