كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
ارمغان الهی ؛ غذاهای خام گیاهی

ارمغان الهی ؛ غذاهای خام گیاهی

نویسنده: جمشید خدادادی
ناشر: ندای سینا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 367
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

استاد جمشید خدادادی،محقق و بنیان گذار طب قرآنی است.وی حدود 25 سال است که در کنار تدریس،پژوهش گسترده ای را در زمینه تغذیه و سلامتی انسان آغاز کرده و به دلیل ابتکارها و نوآوری هایش،موفق به دریافت دو دیپلم افتخار از جامعه مخترعین و مبتکرین ایران شده که یکی از آن ها در خصوص درمان نازایی(بیماری آندومتریوز)با استفاده از رژیم غذایی است. به اعتقاد ایشان اغلب بیماری ها جسمی و روحی بشر منشا خاصی در سبک زندگی و تغذیه دارد و توجه انسان ها به تغذیه سالم و نیز دنبال نمودن اصول طبیعی سلامتی،مهم ترین رکن سلامتی انسان است.

وی باور به بهبود بیماری ها نه توسط دارو و ازبین بردن نشانه های آن،بلکه از طریق استفاده از غذاهای طیب و گیاهی و اجتناب از غذاهای مضر و ناسالم از زندگی و بهبود شیوه تفکر انسان دارد. استاد خدادادی در این کتاب،الگو و روش تغذیه صحیح و طرز تهیه درست انواع غذاهای سنتی و ایرانی،از جمله غذاهای گیاهی،حیوانی ودریایی به منظور حفظ خواص آن ها و استفاده حدااکثری از مواد موجود در آن ها را با هدف اشاعه فرهنگ استفاده از غذاهای سنتی و سالم،حفظ ذائقه ایرانی و تامین سلامت خوانندگان تشریح نموده است.

اثر حاضر واجد چند ویژگی ممتاز است:

1-پیشنهادهای ابتکاری و علمی و توصیه به استفاده از روش صحیح غذاها و بخارپز کردن آن جهت عدم تغییر بیوشیمی غذاها و نیز بهره گیری از اصول طب قدیم و جدید برای تبیین لزوم تجه بیشتر انسان به غذای خود.
2-معرفی و آموزش طرز تهیه غذاهایی که در آن از مواد اولیه مضر،رنگ ها،اسانس ها و مواد شیمیایی و غیر طبیعی استفاده نشده است 3-بیان طرز تهیه و خواص انواع سالادها و آب موجودات و سبزیجات به روش نوین و شیوه صحیح ترکیب آن ها به منظور حفظ سلامتی،افزایش شادابی و نشاط و برطرف کردن بیماری ها.

این کتاب میتواند راهنما و هدیه کوچکی باشد برای افرادی که در مورد غذای خود می اندیشند و برای جسم روح خود ارزش قائلند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ارمغان الهی ؛ غذاهای خام گیاهی

  • ناشر: ندای سینا
  • کد کتاب: 99544
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 160,000ریال
  • 139,000ریال

برچسب ها: جمشید خدادادی, گیاهخواری, خام خواری, تغذیه, آشپزی, کتاب ارمغان الهی ؛ غذاهای خام گیاهی