منو
سبد خرید

ارزش آفرینی در اقتصاد شبکه ای

ارزش آفرینی در اقتصاد شبکه ای
-18 %
ارزش آفرینی در اقتصاد شبکه ای
  • موجودی: موجود
  • مدل: 70646 - 97/5
  • وزن: 0.40kg
165,000 ریال
200,000 ریال

ارزش آفرینی در اقتصاد شبکه ای

نویسنده: دان تپ اسکات
مترجم: حسین حسینیان
ناشر: فردا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 376
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1380 - دوره چاپ:

مروری بر کتاب 

این کتاب حاوی مجموعه ای از مقالات به قلم بزرگان مدیریت می باشد که هر یک از منظری به این پدیده نگریسته اند. این کتاب زوایای بسیاری از نقش و تاثیرشبکه های کامپیوتری و اینترنت را روشن می سازد ، اما خود نیز سوالات بسیاری در ذهن خواننده بر می انگیزد.

این کتاب چالشی دیگر را پیش روی مدیران کشورمان قرار می دهد،این چالش،هشداری است که گرد آورنده ی کتاب،دانتپ اسکات،به همه ی مدیران می دهد که در سال 2020 وقتی که به پشت سر خود نگاه کنیم، احتمالا خواهیم دید که شرکت ها به دو دسته تقسیم شده اند، آنهایی که تحولات اطراف خود را با حساسیت دنبال می کنند و از مهلکه می رهند و آنهایی که در پارادایم های قدیمی خود گرفتار آمده و از فعالیت در اقتصاد نوین باز می مانند.

شبکه‌های کامپیوتری در حال دگرگون ساختن مدل‌های کسب و کار و ایجاد پارادایم جدیدی هستند. شیوه‌های سنتی دیگر کارایی و اثربخشی خود را از دست داده و مدیرانی که پارادایم نوظهور را نادیده گرفته و همچنان بر ادامه روش‌های گذشته اصرار می‌ورزند، حقیقت شکست را به چشم خود عیان خواهند دید. آینده از آن سازمان‌هایی خواهد بود که خود را با واقعیت جدید و الزامات آن هماهنگ می‌سازند.

بی‌شک نمی‌توان به یقین آینده را پیش‌بینی کرد، اما به جرات می‌توان گفت که «سازمان‌های مجازی» شکل سازمانی غالب در قرن بیست‌ویکم خواهند بود. همانگونه که چارلز هندی می‌گوید: «اگر در آینده، دفتر کاری وجود داشته باشد، بیشتر شبیه باشگاه خواهد بود. محلی برای ملاقات، صرف غذا و خوشامدگویی، با اتاق‌هایی که به فعالیت‌ها اختصاص دارند، نه به افرادی خاص.»

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات